Varutoite süsteemide hankimine koos paigaldusega mastide alla üle Eesti

Riigiside Sihtasutus

Raamlepingu esemeks on varutoite süsteemide ostmine koos tarne ja paigaldustöödega (edaspidi varutoite süsteem) erinevatele objektidele üle Eesti. Hankija ostab raamlepingu alusel eeldatavalt 10, kuid maksimaalselt 13 varutoite süsteemi. Vt täpsemalt tehnilisest kirjeldusest ja selle lisadest. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Tähtaeg

Deadline 2026-10-01

Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
Kuupäev Dokument
2026-08-31 Hanketeade
Hanketeade (2026-08-31)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Varutoite süsteemide hankimine koos paigaldusega mastide alla üle Eesti
Viitenumber: 314015-0000
Lühikirjeldus:
Raamlepingu esemeks on varutoite süsteemide ostmine koos tarne ja paigaldustöödega (edaspidi varutoite süsteem) erinevatele objektidele üle Eesti. Hankija ostab raamlepingu alusel eeldatavalt 10, kuid maksimaalselt 13 varutoite süsteemi. Vt täpsemalt tehnilisest kirjeldusest ja selle lisadest. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Lepingu liik: Tarned
Tooted/teenused: Elektrimootorid, generaatorid ja transformaatorid 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 251 000 EUR 💰
Kirjeldus
Sisemine tunnus: 314015-0000
Täiendav teave:
Riigihanke üldandmete all toodud lepingu alguskuupäev on eeldatav lepingu sõlmimise kuupäev ja see ei ole hankijale siduv, st hankija sõlmib lepingu esimesel võimalusel. Riigihange ei ole jaotatud osadeks, kuna raamleping tervikuna täidab ühte ja sama majanduslikku eesmärki – et mastide all oleks toimivad varutoite süsteemid. Kõikide varutoite süsteemide ning ka nende tarne ja paigaldustööde tellimine ühelt pakkujalt tagab raamlepingu võimalikult operatiivse ja kvaliteetse täitmise ning hankija rahaliste vahendite otstarbeka ja säästliku kasutamise, sh võimaldab rahaliste vahendite kokkuhoidu tugiteenuste ja hilisema hoolduse arvelt. Hankija on planeerinud mastide alla varutoite süsteemide hankimise projekti mitmeaastasena. Hetkel korraldab hankija riigihanget projekti esimese etapi jaoks, kuid järgmisel aastal on hankijal plaanis osta teise etapi jaoks samuti varutoite süsteeme. Seega on hankija jaganud olemuslikult ühe riigihanke mitmeks riigihanke menetluseks.
Näita rohkem
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Kauba tarnekohad ja paigaldustööde tegemise kohad on üle Eesti (vt lisa 1.1.
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus
Alguskuupäev: 2026-10-26 📅
Lõppkuupäev: 2027-05-31 📅
Preemiakriteeriumid
Hind
Hind (osakaal): 80.0
Kvaliteedikriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kvaliteedikriteerium (osakaal): 20.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0000

Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-10-01 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-10-01 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-10-01 12:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Hanketingimused
Lepingule kohaldatakse täitmise tingimusi

Õiguslik, majanduslik, finants- ja tehniline teave
Osalemise tingimused
Peamised rahastamistingimused ja maksekord ja/või viide neid reguleerivatele asjakohastele sätetele: Vt dokument "Lisa 2. Raamlepingu projekt".
Lepinguga seotud tingimused
Lepingu täitmise tingimused:
Vt dokumendid "Lisa 1. Tehniline kirjeldus ja pakutava kauba spetsifikatsiooni vorm" ja "Lisa 2. Raamlepingu projekt".

Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Riigiside Sihtasutus
Riiklik registreerimisnumber: 90006101
Postiaadress: Ädala tn 29
Postiindeks: 10614
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Põhja-Eesti 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Teele raja
E-post: info@riks.ee 📧
Telefon: +372 53896606 📞
URL: http://www.riks.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.riks.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10666966/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10666966/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Alguskuupäev: 2026-10-26 📅
Lõppkuupäev: 2027-05-31 📅

Täiendav teave
Täiendav teave
Riigihanke üldandmete all toodud lepingu alguskuupäev on eeldatav lepingu sõlmimise kuupäev ja see ei ole hankijale siduv, st hankija sõlmib lepingu esimesel võimalusel. Riigihange ei ole jaotatud osadeks, kuna raamleping tervikuna täidab ühte ja sama majanduslikku eesmärki – et mastide all oleks toimivad varutoite süsteemid. Kõikide varutoite süsteemide ning ka nende tarne ja paigaldustööde tellimine ühelt pakkujalt tagab raamlepingu võimalikult operatiivse ja kvaliteetse täitmise ning hankija rahaliste vahendite otstarbeka ja säästliku kasutamise, sh võimaldab rahaliste vahendite kokkuhoidu tugiteenuste ja hilisema hoolduse arvelt. Hankija on planeerinud mastide alla varutoite süsteemide hankimise projekti mitmeaastasena. Hetkel korraldab hankija riigihanget projekti esimese etapi jaoks, kuid järgmisel aastal on hankijal plaanis osta teise etapi jaoks samuti varutoite süsteeme. Seega on hankija jaganud olemuslikult ühe riigihanke mitmeks riigihanke menetluseks.
Näita rohkem
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber: 1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 168-602501 (2026-08-31)