Vedelkütuse ja varutoite generaatoritele diislikütuse ostmine
Eesti Rahvusringhääling
Eesti Rahvusringhääling soovib osta vedelkütust 36 kuulisel perioodil algusega 28.09.2026. Juhul, kui hankelepingut ei ole võimalik sõlmida hanke alusdokumentides sätestatud kuupäevaks, siis algab lepinguperiood sellest kuupäevast, mil hankeleping tegelikult sõlmiti. Raamlepingu eeldatav maksumus on 340 000 eurot ja maksimaalne maksumus 440 000 eurot käibemaksuta. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegPakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-08-05. Hange avaldati aadressil 2026-06-30.
TarnijadLepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:
Kes? Mida? Kus?- • Eesti › Kesk-Eesti
- • Eesti › Kirde-Eesti
- • Eesti › Lääne-Eesti
- • Eesti › Lõuna-Eesti
- • Eesti › Põhja-Eesti
- • Extra-Regio NUTS 2 › Extra-Regio NUTS 3
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-30 | Hanketeade |
| 2026-07-21 | Hanketeade |
| 2026-09-01 | Hankelepingu sõlmimise teade |
Hanketeade (2026-06-30)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Vedelkütuse ja varutoite generaatoritele diislikütuse ostmine
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Lepingu liik: Tarned
Tooted/teenused: Kütused 📦
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
Täiendav teave:
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Eesti
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus: 36 kuud
Kestus
Alguskuupäev: 2026-09-29 📅
Lepingu, raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kestus
Käesolevat lepingut võib pikendada ✅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-08-05 10:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-08-05 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-08-05 11:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Eesti Rahvusringhääling
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: F. R. Kreutzwaldi tn 14
Postiindeks: 15029
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Põhja-Eesti 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Ilo ojamaa
E-post: err@err.ee 📧
Telefon: +372 5168773 📞
URL: http://www.err.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.err.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10495564/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10495564/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Alguskuupäev: 2026-09-29 📅
Täiendav teave
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 124-452677 (2026-06-30)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Vedelkütuse ja varutoite generaatoritele diislikütuse ostmine
Viitenumber:
312472-0000
Lühikirjeldus:
Eesti Rahvusringhääling soovib osta vedelkütust 36 kuulisel perioodil algusega 28.09.2026. Juhul, kui hankelepingut ei ole võimalik sõlmida hanke alusdokumentides sätestatud kuupäevaks, siis algab lepinguperiood sellest kuupäevast, mil hankeleping tegelikult sõlmiti. Raamlepingu eeldatav maksumus on 340 000 eurot ja maksimaalne maksumus 440 000 eurot käibemaksuta. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Tooted/teenused: Kütused 📦
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
312472-0000
Täiendav teave:
Hankija ei ole riigihanget jaotanud osadeks, kuna raamleping sõlmitakse ühe teenusepakkujaga ning hangitava teenuse raames peab teenuse osutaja teostama teenuse ühtse koordineerimise ning teenuse osutaja vastutab teenuse tervikliku tulemuse eest.
Raamlepingu eeldatav maksumus on 340 000 eurot ja maksimaalne maksumus 440 000 eurot käibemaksuta.
Näita rohkem
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Eesti
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus: 36 kuud
Kestus
Alguskuupäev: 2026-09-29 📅
Lepingu, raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kestus
Käesolevat lepingut võib pikendada ✅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-08-05 10:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-08-05 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-08-05 11:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Eesti Rahvusringhääling
Riiklik registreerimisnumber:
74002322
Postiaadress: F. R. Kreutzwaldi tn 14
Postiindeks: 15029
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Põhja-Eesti 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Ilo ojamaa
E-post: err@err.ee 📧
Telefon: +372 5168773 📞
URL: http://www.err.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.err.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10495564/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10495564/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Alguskuupäev: 2026-09-29 📅
Täiendav teave
Täiendav teave
Hankija ei ole riigihanget jaotanud osadeks, kuna raamleping sõlmitakse ühe teenusepakkujaga ning hangitava teenuse raames peab teenuse osutaja teostama teenuse ühtse koordineerimise ning teenuse osutaja vastutab teenuse tervikliku tulemuse eest.
Raamlepingu eeldatav maksumus on 340 000 eurot ja maksimaalne maksumus 440 000 eurot käibemaksuta.
Näita rohkem
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 124-452677 (2026-06-30)
Hanketeade (2026-07-21)
Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-08-10 10:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-08-10 11:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-08-10 11:00:00.000 📅
Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number:
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: 31ac18ef-74e1-4eba-9b8e-f89a136781f0-01
Allikas: OJS 2026/S 139-505486 (2026-07-21)
Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-08-10 10:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-08-10 11:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-08-10 11:00:00.000 📅
Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number:
PROCEDURE
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: 31ac18ef-74e1-4eba-9b8e-f89a136781f0-01
Allikas: OJS 2026/S 139-505486 (2026-07-21)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-09-01)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 256242.56 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
Lepingu number:
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-31 📅
Pealkiri: Vedelkütuse ja varutoite generaatoritele diislikütuse ostmine
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 2
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 2
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 2
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 256242.56 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 256242.56 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: AS Alexela
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Roseni tn 11
Postiindeks: 10111
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: alexela@alexela.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Suurettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 169-603321 (2026-09-01)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 256242.56 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Lepingu number:
1.1-15/200-26
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-31 📅
Pealkiri: Vedelkütuse ja varutoite generaatoritele diislikütuse ostmine
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 2
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 2
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 2
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 256242.56 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 256242.56 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
747648
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0000
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: AS Alexela
Riiklik registreerimisnumber:
10015238
Postiaadress: Roseni tn 11
Postiindeks: 10111
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: alexela@alexela.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Suurettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 169-603321 (2026-09-01)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕