Viru maleva staabihoone sisekoristusteenus

Kaitseliit

Viru maleva staabihoone sisekoristusteenus RHAD tingimustel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Tähtaeg

Pakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-07-24. Hange avaldati aadressil 2026-06-17.

Tarnijad

Lepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:

Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
Kuupäev Dokument
2026-06-17 Hanketeade
2026-08-31 Hankelepingu sõlmimise teade
Hanketeade (2026-06-17)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Viru maleva staabihoone sisekoristusteenus
Viitenumber: 312070-0000
Lühikirjeldus:
Viru maleva staabihoone sisekoristusteenus RHAD tingimustel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Puhastusteenused 📦
Kirjeldus
Sisemine tunnus: 312070-0000
Täiendav teave:
Riigihanke esemeks olev teenus on olemuslikult seotud ja seda ei ole võimalik teenuste järjepidevuse ja tegevuste seotuse ning kooskõla tagamiseks üksteisest eraldada.
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Viru malev
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kirde-Eesti 🏙️
Kestus: 36 kuud
Kestus
Alguskuupäev: 2026-10-01 📅
Preemiakriteeriumid
Hind
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0000

Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-07-24 10:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-07-24 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-07-24 11:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)

Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Kaitseliit
Riiklik registreerimisnumber: 74000725
Postiaadress: Toompea tn 8
Postiindeks: 10130
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Kaidi hirv
E-post: info@kaitseliit.ee 📧
Telefon: +372 57246048 📞
URL: http://www.kaitseliit.ee/ 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.kaitseliit.ee/ 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Riigikaitse
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10464144/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10464144/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Alguskuupäev: 2026-10-01 📅

Täiendav teave
Täiendav teave
Riigihanke esemeks olev teenus on olemuslikult seotud ja seda ei ole võimalik teenuste järjepidevuse ja tegevuste seotuse ning kooskõla tagamiseks üksteisest eraldada.
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber: 1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 116-417535 (2026-06-17)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-31)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 33 480 EUR 💰

Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0000
Lepingu number: 0-38/26/1373
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-24 📅
Pealkiri: Hankeleping
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 8
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 8
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 8
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 33 480 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 743809
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0000
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Integreeritud Hooldus Lahendused OÜ
Riiklik registreerimisnumber: 12331660
Postiaadress: Rako tee 9
Postiindeks: 76921
Postilinn: Harku vald
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: ihl@ihl.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Keskmise suurusega ettevõtja

Tellija
Nimi ja aadressid
Kontaktpunkt: Margit Peterson
Telefon: +372 53608550 📞
Allikas: OJS 2026/S 168-601973 (2026-08-31)