Võrguseadmed ja serverid

Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus

Võrguseadmed ja serverid / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Tähtaeg

Deadline 2026-10-02

Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
Kuupäev Dokument
2026-09-01 Hanketeade
Hanketeade (2026-09-01)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Võrguseadmed ja serverid
Viitenumber: 313605-0000
Lühikirjeldus:
Võrguseadmed ja serverid / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Lepingu liik: Tarned
Tooted/teenused: Võrguseadmed 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 360 000 000 EUR 💰
Lepingu täitmise kohale kehtestatud muud piirangud: Kõikjal asjaomases riigis
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 3

1️⃣
Sisemine tunnus: 313605-0001
Pealkiri: Extreme võrguseadmed
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 100 000 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Extreme võrguseadmed / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Eesti
Riik: Eesti 🇪🇪
Kestus: 48 kuud
Maksimaalne lepingu uuendamiste arv: 1
Muu informatsioon uuendamise kohta:
Hankija sõlmib raamlepingud 4 aastaks uuendamise võimalusega täiendav 4 aastat (RHS § 123 lg 1 p 2; täpsem regulatsioon raamlepingu projektis). RHS § 29 lg 2 kohaselt võib sõlmida raamlepingu tähtajaga kuni 4 aastat, välja arvatud juhul, kui pikem tähtaeg on põhjendatud, eeskätt raamlepingu esemest tulenevalt. Nõuded pakkuja meeskonnale on pikem investeering ettevõttes tagamaks sisalduva teenuse.
Näita rohkem
Preemiakriteeriumid
Hind
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0001

2️⃣
Sisemine tunnus: 313605-0002
Pealkiri: Võrguseadmed
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 105 000 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Võrguseadmed / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0002

3️⃣
Sisemine tunnus: 313605-0003
Pealkiri: Serverlahendused
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 155 000 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Serverlahendused / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Tooted/teenused: Serverid 📦
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0003
Hanke ulatus
Täiendavad tooted/teenused: Serverid 📦

Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-10-02 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-10-02 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
inglise 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 4 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping ühe ettevõtjaga
Osalejate maksimaalne arv: 4
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-10-02 12:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)

Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus
Riiklik registreerimisnumber: 70009764
Postiaadress: Järve tn 34a
Postiindeks: 11314
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Tanel Salumaa
E-post: info@rkik.ee 📧
Telefon: +372 7170465 📞
URL: https://www.kaitseinvesteeringud.ee/ 🌏
Rühmajuht
Ostja profiili aadress: https://www.kaitseinvesteeringud.ee/ 🌏
Tellija tüüp
Ministeerium või mõni muu riiklik või födreaalne ametiasutus
Peamine tegevus
Riigikaitse
Teave ühishangete kohta
Leping hõlmab ühishanget
Lepingu sõlmib keskne ostuasutus
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10618704/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10618704/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav

Täiendav teave
Täiendav teave
Kõiki viiteid allikatele/standarditele käsitletakse koos märkega "või sellega samaväärne". Hankijal on õigus kõik pakkumused tagasi lükata, kui: - pakkumuste maksumus ületab eeldatavat maksumust ja hankija reaalseid rahalisi võimalusi; - ettenägematutel ja hankijast mitteolenevatel põhjustel, kui hankemenetluse toimumise ajal on hankijale saanud teatavaks uued asjaolud, mis välistavad või muudavad hankijale ebaotstarbekaks hankemenetluse lõpule viimise RHAD-s esitatud tingimustel (sh muudatused õigusaktides).
Näita rohkem
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber: 1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 169-604849 (2026-09-01)