Võsasaetööd Edela metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 (II)

Riigimetsa Majandamise Keskus

Võsasaetööd Edela metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 (II) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Tähtaeg

Pakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-06-19. Hange avaldati aadressil 2026-05-19.

Tarnijad

Lepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:

Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
Kuupäev Dokument
2026-05-19 Hanketeade
2026-08-10 Hankelepingu sõlmimise teade
Hanketeade (2026-05-19)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Võsasaetööd Edela metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 (II)
Viitenumber: 310125-0000
Lühikirjeldus:
Võsasaetööd Edela metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 (II) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Metsaraieteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 1 318 356 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 3
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 7

1️⃣
Sisemine tunnus: 310125-0001
Pealkiri: Hiiumaa
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 164 795 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Hiiumaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Täiendavad tooted/teenused: Mitmesugused metsandusega seotud teenused 📦
Strateegilise hanke eesmärk: Sotsiaalsete eesmärkide täitmine
Nõuded isikukaitsevahendite kasutamiseks, koostöö Maksu- ja Tolliametiga õiglaste töötingimuste tagamiseks
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Muu
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Täpne piirkond määramata
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus
Alguskuupäev: 2026-07-15 📅
Lõppkuupäev: 2028-01-31 📅
Preemiakriteeriumid
Kulukriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kulukriteerium (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0001

2️⃣
Sisemine tunnus: 310125-0002
Pealkiri: Lääne-Pärnumaa
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Lääne-Pärnumaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0002

3️⃣
Sisemine tunnus: 310125-0003
Pealkiri: Ida-Pärnumaa
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Ida-Pärnumaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0003

4️⃣
Sisemine tunnus: 310125-0004
Pealkiri: Lääne-Raplamaa
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Lääne-Raplamaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0004

5️⃣
Sisemine tunnus: 310125-0005
Pealkiri: Kagu-Pärnumaa
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 329 589 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Kagu-Pärnumaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0005

6️⃣
Sisemine tunnus: 310125-0006
Pealkiri: Lääne-Viljandimaa
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Lääne-Viljandimaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0006

7️⃣
Sisemine tunnus: 310125-0007
Pealkiri: Lõuna-Pärnumaa
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Lõuna-Pärnumaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0007

Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-19 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-06-19 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 4 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Nõutakse tagatist
Avamise kuupäev: 2026-06-19 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Hanketingimused
Lepingule kohaldatakse täitmise tingimusi

Õiguslik, majanduslik, finants- ja tehniline teave
Osalemise tingimused
Nõutavad tagatised ja garantiid: Nõuded tagatisele on kirjeldatud hankedokumendi punktis 3.
Lepinguga seotud tingimused
Lepingu täitmise tingimused:
Hankijal õigus muuta raamlepingu sõlmimise eeldatavat kuupäeva perioodi võrra, mille osas lepingu sõlmimine viibis, nt juhul kui hankemenetlus viibib pakkumuste hindamise pikema protsessi, vaidluste vms tõttu ja raamlepingu sõlmimise hetk jääb aega, kus enam ei ole võimalik lepingut eeldataval kuupäeval sõlmida. Hankijal on ka õigus sõlmida leping varem, kui selleks ajaks on ooteaeg varem lõppenud.
Näita rohkem

Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Riigimetsa Majandamise Keskus
Riiklik registreerimisnumber: 70004459
Postiaadress: Mõisa/3
Postiindeks: 45403
Postilinn: Haljala vald
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Urbe kallais
E-post: rmk@rmk.ee 📧
Telefon: +372 56496657 📞
URL: http://www.rmk.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.rmk.ee 🌏
Tellija tüüp
Ministeerium või mõni muu riiklik või födreaalne ametiasutus
Peamine tegevus
Keskkond
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10278564/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10278564/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav

Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber: 1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 096-346543 (2026-05-19)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-10)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 1 153 565 EUR 💰

Lepingu sõlmimine

1️⃣
Leping/partii sõlmitakse
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0001
Lepingu number: 3-2.5.3/2026/137
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-07-21 📅
Pealkiri: Raamleping LLE OÜ (17153653) 5
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 4
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 4
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 4
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 164 795 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 164 795 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 738589
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0001
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: K2L2E OÜ
Riiklik registreerimisnumber: 17156456
Postiaadress: Koolimaja tee 2
Postiindeks: 85005
Postilinn: Tori vald
Piirkond: Lääne-Eesti 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: martinlaaring@hotmail.com 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Mikroettevõtja

2️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0002
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 5
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 5
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 5
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0002

3️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0003
Saadud pakkumiste arv: 7
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 7
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 7
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0003

4️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0004
Saadud pakkumiste arv: 3
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 3
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 3
Pakkumuse tunnus: 738602
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0004
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Lle oü
Riiklik registreerimisnumber: 17153653

5️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0005
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 13
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 13
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 13
Pakkumuse tunnus: 737886
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0005
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Andrus Sinimäe
Riiklik registreerimisnumber: 11583826
Postiaadress: Lepa küla,
Postiindeks: 86505
Postilinn: Tahkuranna vald
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
E-post: andrus1976@windowslive.com 📧

6️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0006
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 8
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 8
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 8
Pakkumuse tunnus: 739305
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0006
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Biomajandus OÜ
Riiklik registreerimisnumber: 14836972
Postiaadress: Arvini
Postiindeks: 88239
Postilinn: Lääneranna vald
E-post: teade.firma@gmail.com 📧

7️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0007
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0007
Allikas: OJS 2026/S 153-556816 (2026-08-10)