Võsasaetööd Kagu metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 (II)
Riigimetsa Majandamise Keskus
Võsasaetööd Kagu metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 (II) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegPakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-06-19. Hange avaldati aadressil 2026-05-19.
TarnijadLepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:
- • Baltic Forester OÜ
- • DiagEst OÜ
- • Ecomadera OÜ
- • FORESTIER OÜ
- • Forrest Proff OÜ
- • Goldem OÜ
- • Jajepuu OÜ
- • LLE OÜ
- • Metsavalvur OÜ
- • OÜ MÕTSAMIIS
- • OÜ Raipals
- • Võsavõlur OÜ
- • Waltfisher OÜ
- • Metsandusteenused › Metsaraieteenused
- • Metsandusteenused › Mitmesugused metsandusega seotud teenused
- • Eesti › Kesk-Eesti
- • Eesti › Kirde-Eesti
- • Eesti › Lääne-Eesti
- • Eesti › Lõuna-Eesti
- • Eesti › Põhja-Eesti
- • Extra-Regio NUTS 2 › Extra-Regio NUTS 3
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-19 | Hanketeade |
| 2026-08-10 | Hankelepingu sõlmimise teade |
Hanketeade (2026-05-19)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Võsasaetööd Kagu metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 (II)
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Tooted/teenused: Metsaraieteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 3 790 274 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 3
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 12
1️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Lääne - Jõgevamaa
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 494 384 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Strateegilise hanke eesmärk: Sotsiaalsete eesmärkide täitmine
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Täpne piirkond määramata
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus
Alguskuupäev: 2026-07-15 📅
Lõppkuupäev: 2028-01-31 📅
Preemiakriteeriumid
Kulukriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kulukriteerium (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
2️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Kirde - Tartumaa
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 164 795 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
3️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Lõuna - Tartumaa
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 329 589 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
4️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Loode-Tartumaa
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
5️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Lõuna - Põlvamaa
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
6️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Edela - Põlvamaa
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
7️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Põhja - Põlvamaa
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
8️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Lõuna - Valgamaa
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 659 178 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
9️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Põhja - Valgamaa
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
1️⃣0️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Lõuna - Võrumaa
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
1️⃣1️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Lääne - Võrumaa
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
1️⃣2️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Põhja - Võrumaa
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-19 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-06-19 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 4 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 3
Hanketingimused
Nõutakse tagatist ✅
Avamise kuupäev: 2026-06-19 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Hanketingimused
Lepingule kohaldatakse täitmise tingimusi ✅
Õiguslik, majanduslik, finants- ja tehniline teave
Osalemise tingimused
Nõutavad tagatised ja garantiid: Nõuded tagatisele on kirjeldatud hankedokumendi punktis 3.
Lepinguga seotud tingimused
Lepingu täitmise tingimused:
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Riigimetsa Majandamise Keskus
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Mõisa/3
Postiindeks: 45403
Postilinn: Haljala vald
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Urbe kallais
E-post: rmk@rmk.ee 📧
Telefon: +372 56496657 📞
URL: http://www.rmk.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.rmk.ee 🌏
Tellija tüüp
Ministeerium või mõni muu riiklik või födreaalne ametiasutus
Peamine tegevus
Keskkond
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10282704/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10282704/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 096-346007 (2026-05-19)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Võsasaetööd Kagu metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 (II)
Viitenumber:
310176-0000
Lühikirjeldus:
Võsasaetööd Kagu metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 (II) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Metsaraieteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 3 790 274 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 3
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 12
1️⃣
Sisemine tunnus:
310176-0001
Pealkiri: Lääne - Jõgevamaa
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 494 384 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Lääne - Jõgevamaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Täiendavad tooted/teenused: Mitmesugused metsandusega seotud teenused
📦
Strateegilise hanke eesmärk: Sotsiaalsete eesmärkide täitmine
Nõuded isikukaitsevahendite kasutamiseks, koostöö Maksu- ja Tolliametiga õiglaste töötingimuste tagamiseks
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Muu
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Täpne piirkond määramata
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus
Alguskuupäev: 2026-07-15 📅
Lõppkuupäev: 2028-01-31 📅
Preemiakriteeriumid
Kulukriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kulukriteerium (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0001
2️⃣
Sisemine tunnus:
310176-0002
Pealkiri: Kirde - Tartumaa
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 164 795 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Kirde - Tartumaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0002
3️⃣
Sisemine tunnus:
310176-0003
Pealkiri: Lõuna - Tartumaa
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 329 589 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Lõuna - Tartumaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0003
4️⃣
Sisemine tunnus:
310176-0004
Pealkiri: Loode-Tartumaa
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Loode-Tartumaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0004
5️⃣
Sisemine tunnus:
310176-0005
Pealkiri: Lõuna - Põlvamaa
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Lõuna - Põlvamaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0005
6️⃣
Sisemine tunnus:
310176-0006
Pealkiri: Edela - Põlvamaa
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Edela - Põlvamaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0006
7️⃣
Sisemine tunnus:
310176-0007
Pealkiri: Põhja - Põlvamaa
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Põhja - Põlvamaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0007
8️⃣
Sisemine tunnus:
310176-0008
Pealkiri: Lõuna - Valgamaa
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 659 178 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Lõuna - Valgamaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0008
9️⃣
Sisemine tunnus:
310176-0009
Pealkiri: Põhja - Valgamaa
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Põhja - Valgamaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Sisemine tunnus:
310176-0010
Pealkiri: Lõuna - Võrumaa
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Lõuna - Võrumaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Sisemine tunnus:
310176-0011
Pealkiri: Lääne - Võrumaa
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Lääne - Võrumaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Sisemine tunnus:
310176-0012
Pealkiri: Põhja - Võrumaa
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Põhja - Võrumaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0012
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-19 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-06-19 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 4 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 3
Hanketingimused
Nõutakse tagatist ✅
Avamise kuupäev: 2026-06-19 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Hanketingimused
Lepingule kohaldatakse täitmise tingimusi ✅
Õiguslik, majanduslik, finants- ja tehniline teave
Osalemise tingimused
Nõutavad tagatised ja garantiid: Nõuded tagatisele on kirjeldatud hankedokumendi punktis 3.
Lepinguga seotud tingimused
Lepingu täitmise tingimused:
Hankijal õigus muuta raamlepingu sõlmimise eeldatavat kuupäeva perioodi võrra, mille osas lepingu sõlmimine viibis, nt juhul kui hankemenetlus viibib pakkumuste hindamise pikema protsessi, vaidluste vms tõttu ja raamlepingu sõlmimise hetk jääb aega, kus enam ei ole võimalik lepingut eeldataval kuupäeval sõlmida. Hankijal on ka õigus sõlmida leping varem, kui selleks ajaks on ooteaeg varem lõppenud.
Näita rohkem
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Riigimetsa Majandamise Keskus
Riiklik registreerimisnumber:
70004459
Postiaadress: Mõisa/3
Postiindeks: 45403
Postilinn: Haljala vald
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Urbe kallais
E-post: rmk@rmk.ee 📧
Telefon: +372 56496657 📞
URL: http://www.rmk.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.rmk.ee 🌏
Tellija tüüp
Ministeerium või mõni muu riiklik või födreaalne ametiasutus
Peamine tegevus
Keskkond
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10282704/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10282704/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 096-346007 (2026-05-19)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-10)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 2 142 334 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
1️⃣
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
Lepingu number:
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-07-30 📅
Pealkiri: Töövõtuleping Ecomadera OÜ Osa 8
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 11
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 11
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 11
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 164 795 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 164 795 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Ecomadera OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Eha tn 5
Postiindeks: 44107
Postilinn: Viru-Nigula vald
Piirkond: Kirde-Eesti 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: saadaekiri@outlook.com 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Mikroettevõtja
Pakkumuse tunnus:
Nimi: Goldem OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Pärnu tn 26-23
Postiindeks: 69303
Postilinn: Mulgi vald
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
E-post: goldemou@gmail.com 📧
Pakkumuse tunnus:
Nimi: Võsavõlur OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Niidu tn 1-2
Postiindeks: 46301
Postilinn: Väike-Maarja vald
E-post: vosavolur@online.ee 📧
Ettevõtja suurus: Väikeettevõtja
2️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 6
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 6
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 6
Osa või osade rühma tunnus:
3️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Saadud pakkumiste arv: 12
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 12
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 12
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Forrest Proff OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Vahete
Postiindeks: 68306
Postilinn: Valga vald
Piirkond: Lõuna-Eesti 🏙️
E-post: meelistam@gmail.com 📧
4️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 5
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 5
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 5
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Metsavalvur OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Allika tn 29
Postiindeks: 48306
Postilinn: Jõgeva vald
E-post: metsavalvur01@gmail.com 📧
5️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 13
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 13
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 13
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Jajepuu OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: A. Weizenbergi tn 61-2
Postiindeks: 63101
Postilinn: Kanepi vald
E-post: pille.palu2@gmail.com 📧
Pakkumuse tunnus:
Nimi: Baltic Forester OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
E-post: balticforester@gmail.com 📧
6️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 7
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 7
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 7
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Oü mõtsamiis
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Üla-Sikapi
Postiindeks: 63105
E-post: motsamiis1@gmail.com 📧
7️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 8
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 8
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 8
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: DiagEst OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Sillaotsa/1
Postiindeks: 64613
Postilinn: Põlva vald
E-post: janekkf@gmail.com 📧
8️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Osa või osade rühma tunnus:
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 494 385 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Lle oü
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Koolimaja tee 2
Postiindeks: 85005
Postilinn: Tori vald
Piirkond: Lääne-Eesti 🏙️
E-post: martinlaaring@hotmail.com 📧
9️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Osa või osade rühma tunnus:
1️⃣0️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Osa või osade rühma tunnus:
Pakkumuse tunnus:
Nimi: OÜ Raipals
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tornimäe
Postiindeks: 66228
Postilinn: Rõuge vald
E-post: raimonds.bleiferts@gmail.com 📧
1️⃣1️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 3
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 3
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 3
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Forestier oü
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Rukki tn 7-15
Postiindeks: 61007
Postilinn: Elva vald
E-post: forestierest@gmail.com 📧
1️⃣2️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 329 589 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 329 589 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Waltfisher OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tiigi tn 7/1
Postiindeks: 60536
Postilinn: Tartu vald
E-post: erkipunder@hot.ee 📧
Allikas: OJS 2026/S 153-554249 (2026-08-10)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 2 142 334 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
1️⃣
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0001
Lepingu number:
3-2.5.3/1813/2026/154
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-07-30 📅
Pealkiri: Töövõtuleping Ecomadera OÜ Osa 8
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 11
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 11
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 11
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 164 795 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 164 795 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
739308
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0001
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Ecomadera OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
17364232
Postiaadress: Eha tn 5
Postiindeks: 44107
Postilinn: Viru-Nigula vald
Piirkond: Kirde-Eesti 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: saadaekiri@outlook.com 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Mikroettevõtja
Pakkumuse tunnus:
733958
Nimi: Goldem OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
14686937
Postiaadress: Pärnu tn 26-23
Postiindeks: 69303
Postilinn: Mulgi vald
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
E-post: goldemou@gmail.com 📧
Pakkumuse tunnus:
737985
Nimi: Võsavõlur OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
16399168
Postiaadress: Niidu tn 1-2
Postiindeks: 46301
Postilinn: Väike-Maarja vald
E-post: vosavolur@online.ee 📧
Ettevõtja suurus: Väikeettevõtja
2️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0002
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 6
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 6
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 6
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0002
3️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0003
Saadud pakkumiste arv: 12
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 12
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 12
Pakkumuse tunnus:
735812
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0003
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Forrest Proff OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
17476623
Postiaadress: Vahete
Postiindeks: 68306
Postilinn: Valga vald
Piirkond: Lõuna-Eesti 🏙️
E-post: meelistam@gmail.com 📧
4️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0004
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 5
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 5
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 5
Pakkumuse tunnus:
739092
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0004
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Metsavalvur OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
17464270
Postiaadress: Allika tn 29
Postiindeks: 48306
Postilinn: Jõgeva vald
E-post: metsavalvur01@gmail.com 📧
5️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0005
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 13
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 13
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 13
Pakkumuse tunnus:
739199
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0005
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Jajepuu OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
17231815
Postiaadress: A. Weizenbergi tn 61-2
Postiindeks: 63101
Postilinn: Kanepi vald
E-post: pille.palu2@gmail.com 📧
Pakkumuse tunnus:
735243
Nimi: Baltic Forester OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
16198145
E-post: balticforester@gmail.com 📧
6️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0006
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 7
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 7
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 7
Pakkumuse tunnus:
736411
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0006
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Oü mõtsamiis
Riiklik registreerimisnumber:
17005191
Postiaadress: Üla-Sikapi
Postiindeks: 63105
E-post: motsamiis1@gmail.com 📧
7️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0007
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 8
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 8
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 8
Pakkumuse tunnus:
732210
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0007
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: DiagEst OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
12850821
Postiaadress: Sillaotsa/1
Postiindeks: 64613
Postilinn: Põlva vald
E-post: janekkf@gmail.com 📧
8️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0008
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0008
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 494 385 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
739260
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Lle oü
Riiklik registreerimisnumber:
17153653
Postiaadress: Koolimaja tee 2
Postiindeks: 85005
Postilinn: Tori vald
Piirkond: Lääne-Eesti 🏙️
E-post: martinlaaring@hotmail.com 📧
9️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0009
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0010
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0010
Pakkumuse tunnus:
739233
Nimi: OÜ Raipals
Riiklik registreerimisnumber:
17534875
Postiaadress: Tornimäe
Postiindeks: 66228
Postilinn: Rõuge vald
E-post: raimonds.bleiferts@gmail.com 📧
1️⃣1️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0011
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 3
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 3
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 3
Pakkumuse tunnus:
739191
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0011
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Forestier oü
Riiklik registreerimisnumber:
14147497
Postiaadress: Rukki tn 7-15
Postiindeks: 61007
Postilinn: Elva vald
E-post: forestierest@gmail.com 📧
1️⃣2️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0012
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 329 589 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 329 589 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
737423
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0012
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Waltfisher OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
12251380
Postiaadress: Tiigi tn 7/1
Postiindeks: 60536
Postilinn: Tartu vald
E-post: erkipunder@hot.ee 📧
Allikas: OJS 2026/S 153-554249 (2026-08-10)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕