Võsasaetööd Kirde metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 (II)
Riigimetsa Majandamise Keskus
Võsasaetööd Kirde metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 (II) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegPakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-06-19. Hange avaldati aadressil 2026-05-19.
TarnijadLepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:
- • ALGris OÜ
- • Ecomadera OÜ
- • FEOFANIS OÜ
- • Goldem OÜ
- • Kalda Mets OÜ
- • OÜ Kriisa
- • Paidewood OÜ
- • RAVISKOG OÜ
- • TK forest OÜ
- • Varamix Osaühing
- • Metsandusteenused › Metsaraieteenused
- • Metsandusteenused › Mitmesugused metsandusega seotud teenused
- • Eesti › Kesk-Eesti
- • Eesti › Kirde-Eesti
- • Eesti › Lääne-Eesti
- • Eesti › Lõuna-Eesti
- • Eesti › Põhja-Eesti
- • Extra-Regio NUTS 2 › Extra-Regio NUTS 3
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-19 | Hanketeade |
| 2026-08-10 | Hankelepingu sõlmimise teade |
Hanketeade (2026-05-19)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Võsasaetööd Kirde metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 (II)
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Tooted/teenused: Metsaraieteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 3 295 890 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 3
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 13
1️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Edela Järvamaa
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 329 589 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Strateegilise hanke eesmärk: Sotsiaalsete eesmärkide täitmine
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Täpne piirkond määramata
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus
Alguskuupäev: 2026-07-15 📅
Lõppkuupäev: 2028-01-31 📅
Preemiakriteeriumid
Kulukriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kulukriteerium (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
2️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Loode Järvamaa
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 164794.50 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
3️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Kirde Ida-Virumaa
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
4️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Ida Ida-Virumaa
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
5️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Lõuna Ida-Harjumaa
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
6️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Ida Järvamaa
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
7️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Kirde Lääne-Virumaa
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 164 795 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
8️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Loode Ida-Virumaa
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
9️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Edela Lääne-Virumaa
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
1️⃣0️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Lääne Ida-Virumaa
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
1️⃣1️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Loode Lääne-Virumaa
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
1️⃣2️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Ida Ida-Harjumaa
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
1️⃣3️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Põhja Jõgevamaa
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-19 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-06-19 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 4 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 2
Hanketingimused
Nõutakse tagatist ✅
Avamise kuupäev: 2026-06-19 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Hanketingimused
Lepingule kohaldatakse täitmise tingimusi ✅
Õiguslik, majanduslik, finants- ja tehniline teave
Osalemise tingimused
Nõutavad tagatised ja garantiid: Nõuded tagatisele on kirjeldatud hankedokumendi punktis 3.
Lepinguga seotud tingimused
Lepingu täitmise tingimused:
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Riigimetsa Majandamise Keskus
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Mõisa/3
Postiindeks: 45403
Postilinn: Haljala vald
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Urbe kallais
E-post: rmk@rmk.ee 📧
Telefon: +372 56496657 📞
URL: http://www.rmk.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.rmk.ee 🌏
Tellija tüüp
Ministeerium või mõni muu riiklik või födreaalne ametiasutus
Peamine tegevus
Keskkond
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10279064/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10279064/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 096-345293 (2026-05-19)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Võsasaetööd Kirde metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 (II)
Viitenumber:
310134-0000
Lühikirjeldus:
Võsasaetööd Kirde metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 (II) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Metsaraieteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 3 295 890 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 3
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 13
1️⃣
Sisemine tunnus:
310134-0001
Pealkiri: Edela Järvamaa
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 329 589 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Edela Järvamaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Täiendavad tooted/teenused: Mitmesugused metsandusega seotud teenused
📦
Strateegilise hanke eesmärk: Sotsiaalsete eesmärkide täitmine
Nõuded isikukaitsevahendite kasutamiseks, koostöö Maksu- ja Tolliametiga õiglaste töötingimuste tagamiseks
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Muu
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Täpne piirkond määramata
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus
Alguskuupäev: 2026-07-15 📅
Lõppkuupäev: 2028-01-31 📅
Preemiakriteeriumid
Kulukriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kulukriteerium (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0001
2️⃣
Sisemine tunnus:
310134-0002
Pealkiri: Loode Järvamaa
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 164794.50 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Loode Järvamaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0002
3️⃣
Sisemine tunnus:
310134-0003
Pealkiri: Kirde Ida-Virumaa
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Kirde Ida-Virumaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0003
4️⃣
Sisemine tunnus:
310134-0004
Pealkiri: Ida Ida-Virumaa
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Ida Ida-Virumaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0004
5️⃣
Sisemine tunnus:
310134-0005
Pealkiri: Lõuna Ida-Harjumaa
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Lõuna Ida-Harjumaapiirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0005
6️⃣
Sisemine tunnus:
310134-0006
Pealkiri: Ida Järvamaa
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Ida Järvamaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0006
7️⃣
Sisemine tunnus:
310134-0007
Pealkiri: Kirde Lääne-Virumaa
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 164 795 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Kirde Lääne-Virumaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0007
8️⃣
Sisemine tunnus:
310134-0008
Pealkiri: Loode Ida-Virumaa
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Loode Ida-Virumaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0008
9️⃣
Sisemine tunnus:
310134-0009
Pealkiri: Edela Lääne-Virumaa
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Edela Lääne-Virumaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Sisemine tunnus:
310134-0010
Pealkiri: Lääne Ida-Virumaa
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Lääne Ida-Virumaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Sisemine tunnus:
310134-0011
Pealkiri: Loode Lääne-Virumaa
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Loode Lääne-Virumaa
piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Sisemine tunnus:
310134-0012
Pealkiri: Ida Ida-Harjumaa
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Ida Ida-Harjumaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Sisemine tunnus:
310134-0013
Pealkiri: Põhja Jõgevamaa
Hanke kirjeldus:
Võsasaetööd Põhja Jõgevamaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0013
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-19 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-06-19 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 4 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 2
Hanketingimused
Nõutakse tagatist ✅
Avamise kuupäev: 2026-06-19 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Hanketingimused
Lepingule kohaldatakse täitmise tingimusi ✅
Õiguslik, majanduslik, finants- ja tehniline teave
Osalemise tingimused
Nõutavad tagatised ja garantiid: Nõuded tagatisele on kirjeldatud hankedokumendi punktis 3.
Lepinguga seotud tingimused
Lepingu täitmise tingimused:
Hankijal õigus muuta raamlepingu sõlmimise eeldatavat kuupäeva perioodi võrra, mille osas lepingu sõlmimine viibis, nt juhul kui hankemenetlus viibib pakkumuste hindamise pikema protsessi, vaidluste vms tõttu ja raamlepingu sõlmimise hetk jääb aega, kus enam ei ole võimalik lepingut eeldataval kuupäeval sõlmida. Hankijal on ka õigus sõlmida leping varem, kui selleks ajaks on ooteaeg varem lõppenud.
Näita rohkem
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Riigimetsa Majandamise Keskus
Riiklik registreerimisnumber:
70004459
Postiaadress: Mõisa/3
Postiindeks: 45403
Postilinn: Haljala vald
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Urbe kallais
E-post: rmk@rmk.ee 📧
Telefon: +372 56496657 📞
URL: http://www.rmk.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.rmk.ee 🌏
Tellija tüüp
Ministeerium või mõni muu riiklik või födreaalne ametiasutus
Peamine tegevus
Keskkond
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10279064/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10279064/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 096-345293 (2026-05-19)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-10)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 2 801 511 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
1️⃣
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
Lepingu number:
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-07-22 📅
Pealkiri: Raamleping Kalda Mets OÜ (16775884) 6
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 11
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 11
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 11
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 164 795 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 164 795 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Goldem OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Pärnu tn 26-23
Postiindeks: 69303
Postilinn: Mulgi vald
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: goldemou@gmail.com 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Mikroettevõtja
Pakkumuse tunnus:
Nimi: Ecomadera OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Eha tn 5
Postiindeks: 44107
Postilinn: Viru-Nigula vald
Piirkond: Kirde-Eesti 🏙️
E-post: saadaekiri@outlook.com 📧
2️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 4
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 4
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 4
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Kalda Mets OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Kalda tn 58-10
Postiindeks: 73301
Postilinn: Järva vald
Piirkond: Kesk-Eesti 🏙️
E-post: kaldamets@gmail.com 📧
3️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 5
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 5
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 5
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 329 589 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 329 589 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Feofanis oü
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Ääsi tn 17-30
Postiindeks: 46106
Postilinn: Tapa vald
Piirkond: Lääne-Eesti 🏙️
E-post: mihkel.feofanis@hotmail.com 📧
Ettevõtja suurus: Keskmise suurusega ettevõtja
4️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Nimi: Raviskog oü
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: F. G. Adoffi tn 2-11
Postiindeks: 44307
Postilinn: Rakvere linn
E-post: ivarploom@gmail.com 📧
5️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 6
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 6
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 6
Osa või osade rühma tunnus:
6️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Saadud pakkumiste arv: 8
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 8
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 8
Osa või osade rühma tunnus:
7️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Varamix Osaühing
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Laada tn 25
Postiindeks: 44310
E-post: kmfmets@gmail.com 📧
Ettevõtja suurus: Väikeettevõtja
8️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Nimi: TK forest OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Aravuse tee 1
Postiindeks: 46626
Postilinn: Vinni vald
E-post: tkforest1@gmail.com 📧
9️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Osa või osade rühma tunnus:
1️⃣0️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 10
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 10
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 10
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: ALGris OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Roosi tn 8-13
Postiindeks: 41538
Postilinn: Jõhvi vald
E-post: algris.est@gmail.com 📧
Pakkumuse tunnus:
Nimi: OÜ Kriisa
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Kriisa
Postiindeks: 42316
Postilinn: Lüganuse vald
E-post: kriisa1986@gmail.com 📧
1️⃣1️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 9
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 9
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 9
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Pakkumuse tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Paidewood OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Karikakra tee 1
Postiindeks: 72752
Postilinn: Paide linn
E-post: paidewood@gmail.com 📧
1️⃣2️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
1️⃣3️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Osa või osade rühma tunnus:
Allikas: OJS 2026/S 153-553958 (2026-08-10)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 2 801 511 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
1️⃣
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0001
Lepingu number:
3-2.5.3/2026/206
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-07-22 📅
Pealkiri: Raamleping Kalda Mets OÜ (16775884) 6
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 11
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 11
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 11
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 164 795 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 164 795 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
737460
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0001
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Goldem OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
14686937
Postiaadress: Pärnu tn 26-23
Postiindeks: 69303
Postilinn: Mulgi vald
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: goldemou@gmail.com 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Mikroettevõtja
Pakkumuse tunnus:
739304
Nimi: Ecomadera OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
17364232
Postiaadress: Eha tn 5
Postiindeks: 44107
Postilinn: Viru-Nigula vald
Piirkond: Kirde-Eesti 🏙️
E-post: saadaekiri@outlook.com 📧
2️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0002
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 4
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 4
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 4
Pakkumuse tunnus:
732722
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0002
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Kalda Mets OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
16775884
Postiaadress: Kalda tn 58-10
Postiindeks: 73301
Postilinn: Järva vald
Piirkond: Kesk-Eesti 🏙️
E-post: kaldamets@gmail.com 📧
3️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0003
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 5
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 5
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 5
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 329 589 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 329 589 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
739353
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0003
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Feofanis oü
Riiklik registreerimisnumber:
10463729
Postiaadress: Ääsi tn 17-30
Postiindeks: 46106
Postilinn: Tapa vald
Piirkond: Lääne-Eesti 🏙️
E-post: mihkel.feofanis@hotmail.com 📧
Ettevõtja suurus: Keskmise suurusega ettevõtja
4️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0004
Pakkumuse tunnus:
739329
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0004
Nimi: Raviskog oü
Riiklik registreerimisnumber:
11335092
Postiaadress: F. G. Adoffi tn 2-11
Postiindeks: 44307
Postilinn: Rakvere linn
E-post: ivarploom@gmail.com 📧
5️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0005
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 6
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 6
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 6
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0005
6️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0006
Saadud pakkumiste arv: 8
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 8
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 8
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0006
7️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0007
Pakkumuse tunnus:
736439
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0007
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Varamix Osaühing
Riiklik registreerimisnumber:
16858245
Postiaadress: Laada tn 25
Postiindeks: 44310
E-post: kmfmets@gmail.com 📧
Ettevõtja suurus: Väikeettevõtja
8️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0008
Pakkumuse tunnus:
739219
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0008
Nimi: TK forest OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
16209653
Postiaadress: Aravuse tee 1
Postiindeks: 46626
Postilinn: Vinni vald
E-post: tkforest1@gmail.com 📧
9️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0009
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0010
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 10
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 10
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 10
Pakkumuse tunnus:
735362
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0010
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: ALGris OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
17428558
Postiaadress: Roosi tn 8-13
Postiindeks: 41538
Postilinn: Jõhvi vald
E-post: algris.est@gmail.com 📧
Pakkumuse tunnus:
738542
Nimi: OÜ Kriisa
Riiklik registreerimisnumber:
16177002
Postiaadress: Kriisa
Postiindeks: 42316
Postilinn: Lüganuse vald
E-post: kriisa1986@gmail.com 📧
1️⃣1️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0011
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 9
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 9
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 9
Pakkumuse tunnus:
736475
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0011
Pakkumuse tunnus:
739293
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Paidewood OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
16491193
Postiaadress: Karikakra tee 1
Postiindeks: 72752
Postilinn: Paide linn
E-post: paidewood@gmail.com 📧
1️⃣2️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0012
Pakkumuse tunnus:
736474
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0013
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0013
Allikas: OJS 2026/S 153-553958 (2026-08-10)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕