CCS moodulhoonete ehitustööd (Tapa)-Narva lõigul
AS Eesti Raudtee
(Tapa)-Narva liiklusjuhtimissüsteemi moderniseerimiseks ja liidestamiseks CCS-ga vajalike moodulhoonete projekteerimis- ja ehitustööde teostamine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegDeadline 2026-10-13
Kes? Mida?- • Ehitustööd › Ehitiste või nende osade ehitustööd ja tsiviilehitustööd
- • Insener-tehnilised teenused › Tehnilise projekteerimise teenused
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-28 | Hanketeade |
Hanketeade (2026-08-28)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: CCS moodulhoonete ehitustööd (Tapa)-Narva lõigul
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Tooted/teenused: Ehitiste või nende osade ehitustööd ja tsiviilehitustööd 📦
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
Täiendav teave:
Täiendavad tooted/teenused: Tehnilise projekteerimise teenused
📦
Strateegilise hanke eesmärk: Sotsiaalsete eesmärkide täitmine
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume ei ole lisatud järgmise põhjendusega
Põhjendus:
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tapa-Narva
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kirde-Eesti 🏙️
Kestus: 328 päeva
Maksimaalne lepingu uuendamiste arv: 0
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/25/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-10-13 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-10-13 13:00:00.000 📅
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-10-13 13:00:00.000 📅
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Hanketingimused
Lepingule kohaldatakse täitmise tingimusi ✅
Õiguslik, majanduslik, finants- ja tehniline teave
Osalemise tingimused
Peamised rahastamistingimused ja maksekord ja/või viide neid reguleerivatele asjakohastele sätetele: Vastavalt HD Lisas 6 ja 6.1 toodud tingimustele
Lepinguga seotud tingimused
Lepingu täitmise tingimused: Vastavalt HD Lisas 6 ja 6.1 toodud tingimustele
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: AS Eesti Raudtee
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Telliskivi tn 60/2
Postiindeks: 15073
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Marge taru
E-post: raudtee@evr.ee 📧
Telefon: +372 57871792 📞
URL: http://www.evr.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.evr.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Raudteeteenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10669464/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10669464/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Maksimaalne lepingu uuendamiste arv: 0
Täiendav teave
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 167-599259 (2026-08-28)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: CCS moodulhoonete ehitustööd (Tapa)-Narva lõigul
Viitenumber:
314039-0000
Lühikirjeldus:
(Tapa)-Narva liiklusjuhtimissüsteemi moderniseerimiseks ja liidestamiseks CCS-ga vajalike moodulhoonete projekteerimis- ja ehitustööde teostamine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Lepingu liik: Ehitustööde hankelepingud
Tooted/teenused: Ehitiste või nende osade ehitustööd ja tsiviilehitustööd 📦
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
314039-0000
Täiendav teave:
1) Põhjendus riigihanke osadeks jaotamata jätmise kohta (vt Pakkumuse kutse dokument p 1.2)
2) Tehnilise kirjelduse koosseisus olevad HD Lisad: TK Lisa 1, TK Lisa 2, TK Lisa 5, TK Lisa 6 ja TK Lisa 8, sisaldavad konfidentsiaalset teavet. Seetõttu ei tee hankija seda HD osa hanke alustamisel riigihangete registris kättesaadavaks ja väljastab selle huvitatud ettevõtjale pärast HD Lisas 8 toodud kinnituse allkirjastamist ning edastamist hankijale läbi RHRi keskkonna. Pärast hankija poolt dokumentide väljastamist loetakse need huvitatud isikule kätte toimetatuks. Huvitatud isik kohustub hankijat viivitamatult RHR-i kaudu teavitama mistahes tõrgetest nende dokumentide kättesaamisel. (vt Pakkumuse kutse dokument p 1.1.1.)
3) Juhul kui võrdse madalaima hinnaga vastavaks tunnistatud pakkumusi on rohkem kui üks, selgitatakse edukas pakkumus liisuheitmise teel (vt Pakkumuse kutse dokument p 6.2)
Näita rohkem
Strateegilise hanke eesmärk: Sotsiaalsete eesmärkide täitmine
Sotsiaalne vastutustundlikus tuleneb tööohutuse ja tööõiguse normide järgimisest. (TK ptk 6)
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Muu
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume ei ole lisatud järgmise põhjendusega
Põhjendus:
Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume ei ole lisatud, sest kõrvalised isikud ei pääse moodulhoonetesse. Hanke ese ei kuulu ettevõtlus- ja infotehnoloogiaministri 29.05.2018.a määruse nr 28 „Puudega inimeste erivajadustest tulenevad nõuded ehitisele" § 1 lg 2 kohaldamisalasse.
Näita rohkem
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kirde-Eesti 🏙️
Kestus: 328 päeva
Maksimaalne lepingu uuendamiste arv: 0
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/25/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-10-13 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-10-13 13:00:00.000 📅
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-10-13 13:00:00.000 📅
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Hanketingimused
Lepingule kohaldatakse täitmise tingimusi ✅
Õiguslik, majanduslik, finants- ja tehniline teave
Osalemise tingimused
Peamised rahastamistingimused ja maksekord ja/või viide neid reguleerivatele asjakohastele sätetele: Vastavalt HD Lisas 6 ja 6.1 toodud tingimustele
Lepinguga seotud tingimused
Lepingu täitmise tingimused: Vastavalt HD Lisas 6 ja 6.1 toodud tingimustele
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: AS Eesti Raudtee
Riiklik registreerimisnumber:
11575838
Postiaadress: Telliskivi tn 60/2
Postiindeks: 15073
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Marge taru
E-post: raudtee@evr.ee 📧
Telefon: +372 57871792 📞
URL: http://www.evr.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.evr.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Raudteeteenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10669464/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10669464/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Maksimaalne lepingu uuendamiste arv: 0
Täiendav teave
Täiendav teave
1) Põhjendus riigihanke osadeks jaotamata jätmise kohta (vt Pakkumuse kutse dokument p 1.2)
2) Tehnilise kirjelduse koosseisus olevad HD Lisad: TK Lisa 1, TK Lisa 2, TK Lisa 5, TK Lisa 6 ja TK Lisa 8, sisaldavad konfidentsiaalset teavet. Seetõttu ei tee hankija seda HD osa hanke alustamisel riigihangete registris kättesaadavaks ja väljastab selle huvitatud ettevõtjale pärast HD Lisas 8 toodud kinnituse allkirjastamist ning edastamist hankijale läbi RHRi keskkonna. Pärast hankija poolt dokumentide väljastamist loetakse need huvitatud isikule kätte toimetatuks. Huvitatud isik kohustub hankijat viivitamatult RHR-i kaudu teavitama mistahes tõrgetest nende dokumentide kättesaamisel. (vt Pakkumuse kutse dokument p 1.1.1.)
3) Juhul kui võrdse madalaima hinnaga vastavaks tunnistatud pakkumusi on rohkem kui üks, selgitatakse edukas pakkumus liisuheitmise teel (vt Pakkumuse kutse dokument p 6.2)
Näita rohkem
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 167-599259 (2026-08-28)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕
- Ehitustööd (6 uued hanked)
- Ehitiste või nende osade ehitustööd ja tsiviilehitustööd (4)
- Hoonete ehitustööd (2)
- Insenertehnilised tööd ja ehitustööd
- Katusetööd ja muud eriehitustööd
- Tehaste, kaevandus- ja tootmisettevõtete ning nafta- ja gaasitööstushoonete ehitustööd
- Torujuhtmete, side- ja elektriliinide, maanteede, teede, lennuväljade ja raudteede ehitustööd; pinnakattetööd (1)
- Vesiehitustööd