Hüdromeetrilised mõõteseadmed ja taristu vooluveekogude, rannikumere ja Peipsi järve seireks (Keskkonnaagentuur)

Riigi Tugiteenuste Keskus

Hankija soovib soetada meteoroloogiliste ja hüdroloogiliste jaamade jaoks meteoroloogilisi ja hüdroloogilisi mõõteseadmeid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Tähtaeg

Pakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-06-29. Hange avaldati aadressil 2026-05-25.

Tarnijad

Lepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:

Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
Kuupäev Dokument
2026-05-25 Hanketeade
2026-08-06 Hankelepingu sõlmimise teade
2026-08-10 Hankelepingu sõlmimise teade
2026-08-12 Hankelepingu sõlmimise teade
2026-08-24 Hankelepingu sõlmimise teade
Hanketeade (2026-05-25)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Hüdromeetrilised mõõteseadmed ja taristu vooluveekogude, rannikumere ja Peipsi järve seireks (Keskkonnaagentuur)
Viitenumber: 309018-0000
Lühikirjeldus:
Hankija soovib soetada meteoroloogiliste ja hüdroloogiliste jaamade jaoks meteoroloogilisi ja hüdroloogilisi mõõteseadmeid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Lepingu liik: Tarned
Tooted/teenused: Mõõte- ja kontrolliseadmed 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 660 000 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 7
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 7

1️⃣
Sisemine tunnus: 309018-0001
Pealkiri: Andurid
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 11 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Andurid / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Täiendavad tooted/teenused: Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Eesti
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus: 4 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0001

2️⃣
Sisemine tunnus: 309018-0002
Pealkiri: Mõõteseadmed
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 120 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Hüdromeetrilisteks mõõtmisteks vajalikud seadmed. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Kestus: 5 kuud
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0002

3️⃣
Sisemine tunnus: 309018-0003
Pealkiri: Kõrgusmärgid ja nivelleerimine
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 50 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
2 hüdromeetriajaama kõrgtäpsete reeperite rajamine, kõrguse mõõdistamine jm kaasnevad toimingud. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Kestus
Alguskuupäev: 2026-07-01 📅
Lõppkuupäev: 2028-12-31 📅
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0003

4️⃣
Sisemine tunnus: 309018-0004
Pealkiri: Profileeriv poijaam
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 200 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
4 veetaseme seire radarijaama koos paigaldusega. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Kestus
Lõppkuupäev: 2027-05-31 📅
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0004

5️⃣
Sisemine tunnus: 309018-0005
Pealkiri: Veetaseme seire radarijaamad koos paigaldusega
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 55 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Käesolevaga hangitakse 4 veetaseme seire radarijaama koos paigaldusega. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Kestus
Lõppkuupäev: 2027-12-31 📅
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0005

6️⃣
Sisemine tunnus: 309018-0006
Pealkiri: Vooluhulga seire radarijaamad koos paigaldusega
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 65 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Käesolevaga hangitakse 2 vooluhulga seire radarijaama koos paigaldusega. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0006

7️⃣
Sisemine tunnus: 309018-0007
Pealkiri: Distromeetrid
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 150 000 EUR 💰
Kestus
Lõppkuupäev: 2026-12-31 📅
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0007

Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-29 09:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-06-29 10:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 4 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-06-29 10:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)

Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Riigi Tugiteenuste Keskus
Riiklik registreerimisnumber: 70007340
Postiaadress: Lõkke tn 4
Postiindeks: 10122
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Maiu lomp
E-post: hanked@rtk.ee 📧
Telefon: +372 6632080 📞
URL: http://www.rtk.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.rtk.ee 🌏
Tellija tüüp
Ministeerium või mõni muu riiklik või födreaalne ametiasutus
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10172844/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10172844/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav

Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber: 1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 100-360614 (2026-05-25)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-06)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 171 272 EUR 💰

Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0004
Lepingu number: 4-5/26/31
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-06 📅
Pealkiri: Müügileping
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 1
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 1
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 1
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 171 272 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 740375
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0004
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Flydog Solutions OÜ
Riiklik registreerimisnumber: 11416301
Postiaadress: Energia tn 6a
Postiindeks: 13415
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: info@flydogmarine.com 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Mikroettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 152-552268 (2026-08-06)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-10)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 398 492 EUR 💰

Lepingu sõlmimine

1️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0002
Lepingu number: 4-5/26/30
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-07 📅
Pealkiri: Müügileping osa 2
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 141 850 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 740096
Hankemenetluses osaleva grupi juht
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0002
Teave pakkumiste kohta
Leping on sõlmitud ettevõtjate rühmaga
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Osaühing Elke Sensor
Riiklik registreerimisnumber: 10180032
Postiaadress: Elektroni tn 8-60
E-post: info@elkesensor.ee 📧
Nimi: Desmet TR OÜ
Riiklik registreerimisnumber: 10918905
Postiaadress: J. Vilmsi tn 60-11
Postiindeks: 10115
E-post: riina.jaetma@gmail.com 📧

2️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0006
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 85 370 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0006
Allikas: OJS 2026/S 154-557678 (2026-08-10)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-12)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 542 312 EUR 💰

Lepingu sõlmimine
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0005
Lepingu number: 4-5/26/34
Pealkiri: Hankeleping osa 7
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 99 865 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0005
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0007
Lepingu/partii koguväärtus: 43 955 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0007
Allikas: OJS 2026/S 155-561270 (2026-08-12)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-24)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 551 932 EUR 💰

Lepingu sõlmimine
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0001
Lepingu number: 4-3/26/53
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-21 📅
Pealkiri: Hankeleping osa 1
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 2
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 2
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 2
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 9 620 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 736190
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0001
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Aktsiaselts Teramet
Riiklik registreerimisnumber: 10282076
Postiaadress: Pärnu mnt 160
Postiindeks: 11317
E-post: info@teramet.ee 📧
Allikas: OJS 2026/S 163-586065 (2026-08-24)