Jäätmekäitlusteenus
Sihtasutus Tallinna Lastehaigla
Riigihanke esemeks on hankijale 36 kuu jooksul jäätmekäitlusteenuse osutamine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegPakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-07-06. Hange avaldati aadressil 2026-06-05.
TarnijadLepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:
Kes? Mida?- • Reovee- ja jäätmekõrvaldusteenused, puhastus- ja keskkonnateenused › Prügi ja jäätmetega seotud teenused
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-05 | Hanketeade |
| 2026-08-19 | Hankelepingu sõlmimise teade |
Hanketeade (2026-06-05)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Jäätmekäitlusteenus
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Tooted/teenused: Prügi ja jäätmetega seotud teenused 📦
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 2
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 2
1️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Osa 1 - Ohtlikud jäätmed
Hanke kirjeldus:
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Harjumaa
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus: 36 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
2️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Osa 2 - Tavalised jäätmed
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-07-06 16:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-07-06 17:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-07-06 17:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Sihtasutus Tallinna Lastehaigla
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tervise tn 28
Postiindeks: 13419
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Enelin terav
E-post: hanked@lastehaigla.ee 📧
Telefon: +372 53583207 📞
URL: http://www.lastehaigla.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.lastehaigla.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Tervishoid
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10403764/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10403764/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 109-392008 (2026-06-05)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Jäätmekäitlusteenus
Viitenumber:
311420-0000
Lühikirjeldus:
Riigihanke esemeks on hankijale 36 kuu jooksul jäätmekäitlusteenuse osutamine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Prügi ja jäätmetega seotud teenused 📦
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 2
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 2
1️⃣
Sisemine tunnus:
311420-0001
Pealkiri: Osa 1 - Ohtlikud jäätmed
Hanke kirjeldus:
Ohtlike jäätmete käitlusteenus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Harjumaa
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus: 36 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0001
2️⃣
Sisemine tunnus:
311420-0002
Pealkiri: Osa 2 - Tavalised jäätmed
Hanke kirjeldus:
Tavajäätmete käitlusteenus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0002
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-07-06 16:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-07-06 17:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-07-06 17:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Sihtasutus Tallinna Lastehaigla
Riiklik registreerimisnumber:
90006590
Postiaadress: Tervise tn 28
Postiindeks: 13419
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Enelin terav
E-post: hanked@lastehaigla.ee 📧
Telefon: +372 53583207 📞
URL: http://www.lastehaigla.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.lastehaigla.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Tervishoid
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10403764/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10403764/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 109-392008 (2026-06-05)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-19)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 181799.83 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
1️⃣
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
Lepingu number:
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-13 📅
Pealkiri: Leping
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 2
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 2
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 1
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 84876.78 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Ragn-sells as
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Suur-Sõjamäe tn 50a
Postiindeks: 11415
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: eesti@ragnsells.com 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Suurettevõtja
2️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 1
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 1
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 96923.05 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus:
Allikas: OJS 2026/S 160-575808 (2026-08-19)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 181799.83 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
1️⃣
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0001
Lepingu number:
6-14.2/2026/103
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-13 📅
Pealkiri: Leping
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 2
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 2
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 1
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 84876.78 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
736314
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0001
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Ragn-sells as
Riiklik registreerimisnumber:
10306958
Postiaadress: Suur-Sõjamäe tn 50a
Postiindeks: 11415
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: eesti@ragnsells.com 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Suurettevõtja
2️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0002
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 1
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 1
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 96923.05 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0002
Allikas: OJS 2026/S 160-575808 (2026-08-19)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕