Lumekoristusteenus
Sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Hanke eesmärk on osta lumekoristusteenust Põhja-Eesti Regionaalhaigla territooriumil vastavalt riigihanke alusdokumentides esitatud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegDeadline 2026-10-05
Kes? Mida?- • Puhastus- ja kanalisatsiooniteenused linna- ja maapiirkonnas ning nendega seonduvad teenused › Lumekoristusteenused
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-02 | Hanketeade |
Hanketeade (2026-09-02)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Lumekoristusteenus
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Tooted/teenused: Lumekoristusteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 750 000 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 5
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 5
1️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: J. Sütiste tee 19
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 200 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: J.Sütiste tee 19, Tallinn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus: 36 kuud
Kestus
Alguskuupäev: 2026-10-15 📅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
2️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: J. Sütiste tee 21
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 150 000 EUR 💰
Täiendav teave: Hanke osa eeldatav maksumus on 84000 EUR ja maksimaalne maksumus 150000 EUR.
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: J. Sütiste tee 21, Tallinn
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
3️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Hiiu 39, 42 ja 44
Täiendav teave: Hanke osa eeldatav maksumus on 100000 EUR ja maksimaalne maksumus on 150000 EUR.
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Hiiu 39, 42 ja 44, Tallinn
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
4️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Paldiski mnt. 52
Täiendav teave: Hanke osa eeldatav maksumus on 105000 EUR ja maksimaalne maksumus on 200000 EUR.
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Paldiski mnt. 52, Tallinn
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
5️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Ädala 2
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 50 000 EUR 💰
Täiendav teave: Hanke osa eeldatav maksumus on 21000 EUR ja maksimaalne maksumus on 50000 EUR.
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Ädala 2, Tallinn
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-10-05 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-10-05 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-10-05 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: J. Sütiste tee 19
Postiindeks: 13419
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Eduard sizov
E-post: hanked@regionaalhaigla.ee 📧
Telefon: +372 6172763 📞
URL: http://www.regionaalhaigla.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.regionaalhaigla.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Tervishoid
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10228624/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10228624/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 170-608434 (2026-09-02)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Lumekoristusteenus
Viitenumber:
309606-0000
Lühikirjeldus:
Hanke eesmärk on osta lumekoristusteenust Põhja-Eesti Regionaalhaigla territooriumil vastavalt riigihanke alusdokumentides esitatud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Lumekoristusteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 750 000 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 5
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 5
1️⃣
Sisemine tunnus:
309606-0001
Pealkiri: J. Sütiste tee 19
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 200 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Hanke eesmärk on osta lumekoristusteenust vastavalt riigihanke alusdokumentides esitatud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Täiendav teave: Hanke osa eeldatav maksumus on 150000 EUR ja maksimaalne maksumus on 200000 EUR.
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: J.Sütiste tee 19, Tallinn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus: 36 kuud
Kestus
Alguskuupäev: 2026-10-15 📅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0001
2️⃣
Sisemine tunnus:
309606-0002
Pealkiri: J. Sütiste tee 21
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 150 000 EUR 💰
Täiendav teave: Hanke osa eeldatav maksumus on 84000 EUR ja maksimaalne maksumus 150000 EUR.
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: J. Sütiste tee 21, Tallinn
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0002
3️⃣
Sisemine tunnus:
309606-0003
Pealkiri: Hiiu 39, 42 ja 44
Täiendav teave: Hanke osa eeldatav maksumus on 100000 EUR ja maksimaalne maksumus on 150000 EUR.
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Hiiu 39, 42 ja 44, Tallinn
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0003
4️⃣
Sisemine tunnus:
309606-0004
Pealkiri: Paldiski mnt. 52
Täiendav teave: Hanke osa eeldatav maksumus on 105000 EUR ja maksimaalne maksumus on 200000 EUR.
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Paldiski mnt. 52, Tallinn
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0004
5️⃣
Sisemine tunnus:
309606-0005
Pealkiri: Ädala 2
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 50 000 EUR 💰
Täiendav teave: Hanke osa eeldatav maksumus on 21000 EUR ja maksimaalne maksumus on 50000 EUR.
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Ädala 2, Tallinn
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0005
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-10-05 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-10-05 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-10-05 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Riiklik registreerimisnumber:
90006399
Postiaadress: J. Sütiste tee 19
Postiindeks: 13419
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Eduard sizov
E-post: hanked@regionaalhaigla.ee 📧
Telefon: +372 6172763 📞
URL: http://www.regionaalhaigla.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.regionaalhaigla.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Tervishoid
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10228624/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10228624/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 170-608434 (2026-09-02)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕
- Reovee- ja jäätmekõrvaldusteenused, puhastus- ja keskkonnateenused (12 uued hanked)