Ravimite intravenoosseks manustamiseks ettevalmistamise tarvikud
Sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum
2.1. Hanke eesmärk on sõlmida raamleping ravimite intravenoosseks manustamiseks ettevalmistamise tarvikute ostmiseks. Toodete kirjeldused on toodud Lisas 1. Hanke objekti kuulub samuti iga pakutava toote kasutamise koolituse läbiviimine hankija nõudmisel. Koolitus tuleb läbi viia eesti keeles ja selle toimumiskohaks on vastavalt sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum, L. Puusepa 8, Tartu või aktsiaselts „Põlva Haigla“ Uus 2, Põlva. Hange on jaotatud 6-ks osaks. Pakkumuse võib esitada kas ühele või mitmele osale. Raamlepingud sõlmitakse vastavalt Lisa 2 (1 hankija) või Lisa 3 (2 hankijat) tingimustel iga osa kohta eraldi tähtajaga 30.09.2029. Juhul, kui mitmes osas tunnistatakse edukaks sama pakkuja, sõlmitakse temaga üks raamleping, milles hõlmatakse kõik vastavad hanke osad. Lisas 1 märgitud eeldatavad kogused põhinevad hankija varasemal kogemusel ja ei ole raamlepingu täitmisel siduvad. Kvalifitseerimistingimused on leitavad riigihanke alusdokumendist "Juhised pakkujale". / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegPakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-05-25. Hange avaldati aadressil 2026-04-21.
TarnijadLepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:
Kes? Mida?- • Meditsiinilised tarbekaubad › Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-21 | Hanketeade |
| 2026-05-22 | Hanketeade |
| 2026-09-03 | Hankelepingu sõlmimise teade |
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Ravimite intravenoosseks manustamiseks ettevalmistamise tarvikud
Viitenumber:
309540-0000
Lühikirjeldus:
Tooted/teenused: Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad 📦
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 6
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 6
1️⃣
Sisemine tunnus:
309540-0001
Pealkiri: Pudeli korknõel steril!
Hanke kirjeldus:
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tartu ja Põlva
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Lõuna-Eesti 🏙️
Kestus: 36 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0001
2️⃣
Sisemine tunnus:
309540-0002
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Taru ja Põlva
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0002
3️⃣
Sisemine tunnus:
309540-0003
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0003
4️⃣
Sisemine tunnus:
309540-0004
Pealkiri: Ülekandenõel steril!
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0004
5️⃣
Sisemine tunnus:
309540-0005
Pealkiri: Ülekande adapter steril!
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0005
6️⃣
Sisemine tunnus:
309540-0006
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0006
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-05-25 10:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-05-25 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-05-25 11:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum
Riiklik registreerimisnumber:
90001478
Postiaadress: L. Puusepa tn 1a
Postiindeks: 50406
Postilinn: Tartu linn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Villem kutti
E-post: kliinikum@kliinikum.ee 📧
Telefon: +372 53277900 📞
URL: http://www.kliinikum.ee 🌏
Rühmajuht ✅
Ostja profiili aadress: http://www.kliinikum.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Tervishoid
Teave ühishangete kohta
Leping hõlmab ühishanget ✅
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10222764/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10222764/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 078-273929 (2026-04-21)
Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-02 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-06-02 12:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-06-02 12:00:00.000 📅
Tellija
Nimi ja aadressid
Kontaktpunkt: Sille-triin kree
Telefon: +372 53277901 📞
Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number:
PROCEDURE
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: 865bcd21-a85a-4fc9-8350-db105611e544-01
Allikas: OJS 2026/S 099-355857 (2026-05-22)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 394 875 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
1️⃣
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0001
Lepingu number:
6.9-6/2000
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-28 📅
Pealkiri: Raamleping2
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 2
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 2
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 2
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 93 860 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 93 860 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
730159
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0001
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Tamro eesti oü
Riiklik registreerimisnumber:
10173188
Postiaadress: Pärnu mnt 501
Postiindeks: 76401
Postilinn: Saue vald
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: riigihanked.tamro@tamro.com 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Keskmise suurusega ettevõtja
2️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0002
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 1
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 1
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 1
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 189832.50 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 189832.50 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
732047
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0002
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Osaühing B.Braun Medical
Riiklik registreerimisnumber:
10000515
Postiaadress: Paldiski mnt 80
Postiindeks: 10617
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Põhja-Eesti 🏙️
E-post: info.ee@bbraun.com 📧
Ettevõtja suurus: Väikeettevõtja
3️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0003
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 26955.50 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 26955.50 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0003
4️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0004
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 4
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 4
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 4
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 19 032 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 19 032 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0004
5️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0005
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 65 195 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 65 195 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0005
6️⃣
Teave toetusega mitteseotud toodete kohta
Pakkumisi või osalemistaotlusi ei laekunud või kõik lükati tagasi
Põhjus, miks võitjat ei valitud: Ei saadud ühtegi pakkumust, osalemistaotlust ega kavandit
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0006
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 0
Tellija
Nimi ja aadressid
Kontaktpunkt: Kati luhamägi
Telefon: +372 7317908 📞
Allikas: OJS 2026/S 171-611351 (2026-09-03)