Süstlad ja süstlanõelad

Aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla

Süstalde ja süstlanõelte ostmine vastavalt RHAD lisas I Tehniline kirjeldus-pakkumuse vorm kirjeldatule / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Tähtaeg

Pakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-05-07. Hange avaldati aadressil 2026-04-06.

Tarnijad

Lepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:

Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
Kuupäev Dokument
2026-04-06 Hanketeade
2026-04-27 Hanketeade
2026-04-30 Hanketeade
2026-07-16 Hankelepingu sõlmimise teade
2026-08-18 Hankelepingu sõlmimise teade
2026-08-28 Hankelepingu sõlmimise teade
Hanketeade (2026-04-06)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Süstlad ja süstlanõelad
Viitenumber: 308698-0000
Lühikirjeldus:
Süstalde ja süstlanõelte ostmine vastavalt RHAD lisas I Tehniline kirjeldus-pakkumuse vorm kirjeldatule / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Lepingu liik: Tarned
Tooted/teenused: Süstlad 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 720 600 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 13
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 13

1️⃣
Sisemine tunnus: 308698-0001
Pealkiri: Kaheosaline steriilne süstal nõelaga
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 64 000 EUR 💰
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tallinn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus: 36 kuud
Kestus
Alguskuupäev: 2026-07-01 📅
Preemiakriteeriumid
Hind
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0001

2️⃣
Sisemine tunnus: 308698-0002
Pealkiri: Kaheosaline steriilne süstal nõelata
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 25 000 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0002

3️⃣
Sisemine tunnus: 308698-0003
Pealkiri: Kolmeosaline steriilne loputus- ja aspiratsiooni-süstal
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 11 200 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0003

4️⃣
Sisemine tunnus: 308698-0004
Pealkiri: Kolmeosaline steriilne 1ml süstal
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 17 700 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0004

5️⃣
Sisemine tunnus: 308698-0005
Pealkiri: Kolmeosaline steriilne süstal nõelata
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 21 000 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0005

6️⃣
Sisemine tunnus: 308698-0006
Pealkiri: Kolmeosaline steriilne süstal nõelata multipakendis
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 82 500 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0006

7️⃣
Sisemine tunnus: 308698-0007
Pealkiri: Steriilse 0,9%-lise NaCl lahusega eeltäidetud süstlad
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 211 500 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0007

8️⃣
Sisemine tunnus: 308698-0008
Pealkiri: Steriilne süstal veregaaside määramiseks
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 130 000 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0008

9️⃣
Sisemine tunnus: 308698-0009
Pealkiri: Steriilne perfuusorisüstal
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 71 000 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Sisemine tunnus: 308698-0010
Pealkiri: Steriilne perfuusoriliin
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 48 500 EUR 💰
Tooted/teenused: Meditsiinilised tarbekaubad 📦
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Sisemine tunnus: 308698-0011
Pealkiri: Enteraalne toitmissüstal ENFit otsaga
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 10 000 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Sisemine tunnus: 308698-0012
Pealkiri: Steriilne süstlanõel
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 12 000 EUR 💰
Tooted/teenused: Meditsiinilised nõelad 📦
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Sisemine tunnus: 308698-0013
Pealkiri: Steriiline õhukese seinaga süstlanõel
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 16 200 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0013
Hanke ulatus
Täiendavad tooted/teenused:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-05-07 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-05-07 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-05-07 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)

Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla
Riiklik registreerimisnumber: 10822068
Postiaadress: Ravi tn 18
Postiindeks: 10138
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Ulvi malmet
E-post: info@itk.ee 📧
Telefon: +372 5066143 📞
URL: http://www.itk.ee 🌏
Rühmajuht
Ostja profiili aadress: http://www.itk.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Tervishoid
Teave ühishangete kohta
Leping hõlmab ühishanget
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10144584/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10144584/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav

Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber: 1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 068-238768 (2026-04-06)
Hanketeade (2026-04-27)
Objekt
Hanke ulatus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 720 600 EUR 💰
Kirjeldus
64 000 EUR 💰
25 000 EUR 💰
11 200 EUR 💰
17 700 EUR 💰
21 000 EUR 💰
82 500 EUR 💰
211 500 EUR 💰
130 000 EUR 💰
71 000 EUR 💰
48 500 EUR 💰
10 000 EUR 💰
12 000 EUR 💰
16 200 EUR 💰

Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-05-13 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-05-13 13:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-05-13 13:00:00.000 📅

Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number: PROCEDURE
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: b981992d-a4f8-4a6c-857c-85959923ea7f-01
Allikas: OJS 2026/S 082-289063 (2026-04-27)
Hanketeade (2026-04-30)
Objekt
Hanke ulatus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 720 600 EUR 💰
Kirjeldus
64 000 EUR 💰
25 000 EUR 💰
11 200 EUR 💰
17 700 EUR 💰
21 000 EUR 💰
82 500 EUR 💰
211 500 EUR 💰
130 000 EUR 💰
71 000 EUR 💰
48 500 EUR 💰
10 000 EUR 💰
12 000 EUR 💰
16 200 EUR 💰

Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-05-18 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-05-18 13:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-05-18 13:00:00.000 📅

Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number: PROCEDURE
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: 693dc812-ef54-41ce-b538-6196a0becab7-01
Allikas: OJS 2026/S 085-300788 (2026-04-30)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-07-16)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 130773.40 EUR 💰

Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0008
Lepingu number: 2.1-11.10_705-26
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-07-15 📅
Pealkiri: Raamleping_Triolab Oy
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 1
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 1
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 1
Teiste ELi liikmesriikide pakkujatelt saadud pakkumiste arv: 1
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 130773.40 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 130773.40 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 725205
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0008
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Triolab Oy
Riiklik registreerimisnumber: 06297060
Postiaadress: Mustionkatu 2
Postiindeks: 20750
Postilinn: Turku
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Soome 🇫🇮
E-post: info@triolab.fi 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Keskmise suurusega ettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 136-496691 (2026-07-16)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-18)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 427121.94 EUR 💰

Lepingu sõlmimine

1️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0001
Lepingu number: 2.1-11.10_722-26
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-07 📅
Pealkiri: Raamleping_Mediq Eesti OÜ
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 2
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 2
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 2
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 55 681 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 55 681 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 730937
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0001
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Osaühing B.Braun Medical
Riiklik registreerimisnumber: 10000515
Postiaadress: Paldiski mnt 80
Postiindeks: 10617
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Põhja-Eesti 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: info.ee@bbraun.com 📧
Ettevõtja suurus: Väikeettevõtja

2️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0002
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 3
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 3
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 3
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 20752.50 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 20752.50 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 730602
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0002
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: HMK Medical OÜ
Riiklik registreerimisnumber: 14987151
Postiaadress: Laki tn 30
Postiindeks: 12915
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
E-post: info@hmk-medical.ee 📧

3️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0003
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 6671.64 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 6671.64 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0003

4️⃣
Teave toetusega mitteseotud toodete kohta
Pakkumisi või osalemistaotlusi ei laekunud või kõik lükati tagasi
Põhjus, miks võitjat ei valitud: Ei saadud ühtegi pakkumust, osalemistaotlust ega kavandit
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0006
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 0

5️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0007
Saadud pakkumiste arv: 7
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 7
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 6
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 220061.10 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 220061.10 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 729635
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0007
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Mediq Eesti OÜ
Riiklik registreerimisnumber: 11946246
Postiaadress: Väljaotsa tn 2
Postiindeks: 76505
Postilinn: Saue vald
E-post: mediqeesti@mediq.com 📧

6️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0009
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 67 105 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 67 105 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0009

7️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0010
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 37 420 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 37 420 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0010

8️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0011
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 5065.70 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 5065.70 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 730677
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0011
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Nutrimedical OÜ
Riiklik registreerimisnumber: 11681434
Postiaadress: Türi tn 3
Postiindeks: 11313
E-post: info@nutrimedical.ee 📧

9️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0012
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 7 605 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 7 605 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0012

1️⃣0️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0013
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 6 760 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 6 760 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0013
Allikas: OJS 2026/S 159-574352 (2026-08-18)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-28)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 13996.80 EUR 💰

Lepingu sõlmimine
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0004
Lepingu number: 2.1-11.10_721-26
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-27 📅
Pealkiri: Raaleping_Osaühing Balti Intermed
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 13996.80 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 13996.80 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 725528
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0004
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Osaühing Balti Intermed
Riiklik registreerimisnumber: 10170298
Postiaadress: Tartu mnt 84d
Postiindeks: 10112
E-post: finants@intermed.ee 📧
Allikas: OJS 2026/S 167-599289 (2026-08-28)