Tehnilise ja mehitatud valveteenuse tellimine
Eesti Töötukassa
Tehnilise ja mehitatud valveteenuse tellimine Eesti Töötukassa büroodesse / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegPakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-06-17. Hange avaldati aadressil 2026-05-25.
TarnijadLepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:
Kes? Mida? Kus?- • Eesti › Kesk-Eesti
- • Eesti › Kirde-Eesti
- • Eesti › Lääne-Eesti
- • Eesti › Lõuna-Eesti
- • Eesti › Põhja-Eesti
- • Extra-Regio NUTS 2 › Extra-Regio NUTS 3
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-25 | Hanketeade |
| 2026-08-10 | Hankelepingu sõlmimise teade |
| 2026-08-17 | Hankelepingu sõlmimise teade |
Hanketeade (2026-05-25)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Tehnilise ja mehitatud valveteenuse tellimine
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Tooted/teenused: Valveteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 700 000 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 3
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 3
1️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Tallinna linn, Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 350 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tallinna linn, Rakvere linn, Narva linn, Jõhvi linn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus
Alguskuupäev: 2026-09-01 📅
Lõppkuupäev: 2028-08-31 📅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 97.0
Kulukriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kulukriteerium (osakaal): 3.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
2️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Läänemaa, Saaremaa, Pärnumaa, Jõgevamaa
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 175 000 EUR 💰
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Haapsalu linn, Kuressaare linn, Pärnu linn, Jõgeva linn.
Esitamiskoht:
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
3️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Tartumaa, Valgamaa, Põlvamaa
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tartu linn, Valga linn, Põlva linn
Esitamiskoht: Lõuna-Eesti 🏙️
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
Kirjeldus
Esitamiskoht:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-17 10:00:00.000 📅
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Hanketingimused
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Eesti Töötukassa
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Lõõtsa tn 2a
Postiindeks: 11415
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Helina remmik
E-post: info@tootukassa.ee 📧
Telefon: +372 6148533 📞
URL: http://www.tootukassa.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.tootukassa.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Sotsiaalkaitse
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10380104/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10380104/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 100-359336 (2026-05-25)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Tehnilise ja mehitatud valveteenuse tellimine
Viitenumber:
311174-0000
Lühikirjeldus:
Tehnilise ja mehitatud valveteenuse tellimine Eesti Töötukassa büroodesse / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Valveteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 700 000 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 3
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 3
1️⃣
Sisemine tunnus:
311174-0001
Pealkiri: Tallinna linn, Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 350 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Tehnilise ja mehitatud valveteenuse tellimine Eesti Töötukassa büroodesse. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Strateegilise hanke eesmärk: Sotsiaalsete eesmärkide täitmine
Hankija võib kõrvaldada riigihankest pakkuja kes on rikkunud õigusaktidest või kollektiivlepingust tulenevaid keskkonna-, sotsiaal- või tööõiguse valdkonnas kohaldatavaid kohustusi (RHS § 95 lg 4 p 2).
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tallinna linn, Rakvere linn, Narva linn, Jõhvi linn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus
Alguskuupäev: 2026-09-01 📅
Lõppkuupäev: 2028-08-31 📅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 97.0
Kulukriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kulukriteerium (osakaal): 3.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0001
2️⃣
Sisemine tunnus:
311174-0002
Pealkiri: Läänemaa, Saaremaa, Pärnumaa, Jõgevamaa
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 175 000 EUR 💰
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Haapsalu linn, Kuressaare linn, Pärnu linn, Jõgeva linn.
Esitamiskoht:
Lääne-Eesti
🏙️
Lõuna-Eesti
🏙️
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0002
3️⃣
Sisemine tunnus:
311174-0003
Pealkiri: Tartumaa, Valgamaa, Põlvamaa
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tartu linn, Valga linn, Põlva linn
Esitamiskoht: Lõuna-Eesti 🏙️
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0003
Kirjeldus
Esitamiskoht:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-17 10:00:00.000 📅
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Hanketingimused
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Eesti Töötukassa
Riiklik registreerimisnumber:
74000085
Postiaadress: Lõõtsa tn 2a
Postiindeks: 11415
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Helina remmik
E-post: info@tootukassa.ee 📧
Telefon: +372 6148533 📞
URL: http://www.tootukassa.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.tootukassa.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Sotsiaalkaitse
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10380104/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10380104/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 100-359336 (2026-05-25)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-10)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 52648.80 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
1️⃣
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
Lepingu number:
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-07 📅
Pealkiri: Hankeleping
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 2
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 2
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 3 504 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: AS G4S Eesti
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Vesipapi tn 2
Postiindeks: 12916
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: g4s@ee.g4s.com 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Suurettevõtja
2️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 49144.80 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus:
Allikas: OJS 2026/S 153-554638 (2026-08-10)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 52648.80 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
1️⃣
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0002
Lepingu number:
4-8/26/70
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-07 📅
Pealkiri: Hankeleping
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 2
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 2
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 3 504 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
733570
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0002
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: AS G4S Eesti
Riiklik registreerimisnumber:
10022095
Postiaadress: Vesipapi tn 2
Postiindeks: 12916
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: g4s@ee.g4s.com 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Suurettevõtja
2️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0003
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 49144.80 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0003
Allikas: OJS 2026/S 153-554638 (2026-08-10)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-17)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 270828.65 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
Partii identifitseerimisnumber:
Lepingu number:
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-17 📅
Pealkiri: Hankeleping (1)
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 4
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 4
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 1
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 218179.85 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Viking Security AS
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Pärnu mnt 186
Postiindeks: 11314
E-post: info@vikingsecurity.ee 📧
Allikas: OJS 2026/S 158-570238 (2026-08-17)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 270828.65 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0001
Lepingu number:
4-8/26/71
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-17 📅
Pealkiri: Hankeleping (1)
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 4
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 4
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 1
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 218179.85 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
738293
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0001
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Viking Security AS
Riiklik registreerimisnumber:
10026845
Postiaadress: Pärnu mnt 186
Postiindeks: 11314
E-post: info@vikingsecurity.ee 📧
Allikas: OJS 2026/S 158-570238 (2026-08-17)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕