Vanasadama 110/10 kV alajaama hoone ehitustööd
aktsiaselts Tallinna Sadam
Riigihanke esemeks on Vanasadama 110/10 kV alajaama hoone ehitamine koos ehitusprojekti koostamisega tööprojekti staadiumis vastavalt riigihanke alusdokumentidele. Tehniline kirjeldus on esitatud RHADi lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegPakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-07-16. Hange avaldati aadressil 2026-05-28.
TarnijadLepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:
Kes? Mida?- • Elektriliinide abitööd › Alajaamade ehitustööd
- • Insener-tehnilised teenused › Tehnilise projekteerimise teenused
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-28 | Hanketeade |
| 2026-08-24 | Hankelepingu sõlmimise teade |
Hanketeade (2026-05-28)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Vanasadama 110/10 kV alajaama hoone ehitustööd
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Lepingu liik: Ehitustööde hankelepingud
Tooted/teenused: Alajaamade ehitustööd 📦
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
Täiendav teave:
Täiendavad tooted/teenused: Tehnilise projekteerimise teenused
📦
Strateegilise hanke eesmärk: Keskkonnamõju vähendamine
Keskkonnahoidlikud tingimused on lisatud kvalifitseerimistingimustes.
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Muu
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Vanasadam, Tallinn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus
Alguskuupäev: 2026-08-17 📅
Lõppkuupäev: 2028-03-04 📅
Kirjeldus
Maksimaalne lepingu uuendamiste arv: 0
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/25/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-07-16 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-07-16 13:00:00.000 📅
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 2 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-07-16 13:00:00.000 📅
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Hanketingimused
Lepingule kohaldatakse täitmise tingimusi ✅
Õiguslik, majanduslik, finants- ja tehniline teave
Osalemise tingimused
Peamised rahastamistingimused ja maksekord ja/või viide neid reguleerivatele asjakohastele sätetele:
Lepingu täitmise tingimused: Hankelepingu kõik tingimused on esitatud Hankelepingu projektis (Lisa 2).
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: aktsiaselts TALLINNA SADAM
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Sadama tn 25
Postiindeks: 15051
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Argo kübar
E-post: ts@ts.ee 📧
Telefon: +372 5076653 📞
URL: http://www.ts.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.ts.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Sadamaga seotud tegevused/ Mere- või siseveeteed
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10374344/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10374344/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Alguskuupäev: 2026-08-17 📅
Lõppkuupäev: 2028-03-04 📅
Maksimaalne lepingu uuendamiste arv: 0
Täiendav teave
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 102-368406 (2026-05-28)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Vanasadama 110/10 kV alajaama hoone ehitustööd
Viitenumber:
311115-0000
Lühikirjeldus:
Riigihanke esemeks on Vanasadama 110/10 kV alajaama hoone ehitamine koos ehitusprojekti koostamisega tööprojekti staadiumis vastavalt riigihanke alusdokumentidele. Tehniline kirjeldus on esitatud RHADi lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Tooted/teenused: Alajaamade ehitustööd 📦
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
311115-0000
Täiendav teave:
1) Töö lõpliku kasutusvalmiduse tähtaeg (lõpptähtaeg) on hiljemalt 01.02.2028. Poolte vaheliste kohustuste täitmiseks, sh lõpparve tasumine, jääb 31 päeva peale lepingu lõpptähtaja saabumist. Lepingu sõlmimise kuupäev on eelduslik ja ei oma pooltele siduvat tähendust.
2) Pakkumuse esitamine riigihanke üksikutele osadele ei ole lubatud. Hankija ei ole riigihanget ühe menetluse raames osadeks jaotanud, sest alajaama hoone ehitamine koos ehitusprojekti koostamisega tööprojekti staadiumis on ühtne tervik ning erinevate töövõtjate vahel tööde kooskõlastamine ei ole otstarbekas (RHS § 27 lg 2).
3) Hankelepingu objektiga tutvumine toimub 10. juunil 2026 kell 11.00. Täpne info pakkumuse esitamise ettepaneku punktis 2.3.
Näita rohkem
Strateegilise hanke eesmärk: Keskkonnamõju vähendamine
Keskkonnahoidlikud tingimused on lisatud kvalifitseerimistingimustes.
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Muu
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Vanasadam, Tallinn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus
Alguskuupäev: 2026-08-17 📅
Lõppkuupäev: 2028-03-04 📅
Kirjeldus
Maksimaalne lepingu uuendamiste arv: 0
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/25/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-07-16 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-07-16 13:00:00.000 📅
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 2 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-07-16 13:00:00.000 📅
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Hanketingimused
Lepingule kohaldatakse täitmise tingimusi ✅
Õiguslik, majanduslik, finants- ja tehniline teave
Osalemise tingimused
Peamised rahastamistingimused ja maksekord ja/või viide neid reguleerivatele asjakohastele sätetele:
Hankelepingu rahastamis- ja maksetingimused on esitatud Hankelepingu projektis (Lisa 2).
Lepinguga seotud tingimused
Lepingu täitmise tingimused: Hankelepingu kõik tingimused on esitatud Hankelepingu projektis (Lisa 2).
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: aktsiaselts TALLINNA SADAM
Riiklik registreerimisnumber:
10137319
Postiaadress: Sadama tn 25
Postiindeks: 15051
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Argo kübar
E-post: ts@ts.ee 📧
Telefon: +372 5076653 📞
URL: http://www.ts.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.ts.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Sadamaga seotud tegevused/ Mere- või siseveeteed
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10374344/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10374344/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Alguskuupäev: 2026-08-17 📅
Lõppkuupäev: 2028-03-04 📅
Maksimaalne lepingu uuendamiste arv: 0
Täiendav teave
Täiendav teave
1) Töö lõpliku kasutusvalmiduse tähtaeg (lõpptähtaeg) on hiljemalt 01.02.2028. Poolte vaheliste kohustuste täitmiseks, sh lõpparve tasumine, jääb 31 päeva peale lepingu lõpptähtaja saabumist. Lepingu sõlmimise kuupäev on eelduslik ja ei oma pooltele siduvat tähendust.
2) Pakkumuse esitamine riigihanke üksikutele osadele ei ole lubatud. Hankija ei ole riigihanget ühe menetluse raames osadeks jaotanud, sest alajaama hoone ehitamine koos ehitusprojekti koostamisega tööprojekti staadiumis on ühtne tervik ning erinevate töövõtjate vahel tööde kooskõlastamine ei ole otstarbekas (RHS § 27 lg 2).
3) Hankelepingu objektiga tutvumine toimub 10. juunil 2026 kell 11.00. Täpne info pakkumuse esitamise ettepaneku punktis 2.3.
Näita rohkem
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 102-368406 (2026-05-28)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-24)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 4134232.83 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
Lepingu number:
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-24 📅
Pealkiri: Vanasadama 110/10 kV alajaama hoone ehitustööd
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 5
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 5
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 5
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 4134232.83 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Eventus Ehitus OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Pärnu mnt 141
Postiindeks: 11314
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: info@eventusehitus.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Keskmise suurusega ettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 163-584286 (2026-08-24)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 4134232.83 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Lepingu number:
9-2/3791
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-24 📅
Pealkiri: Vanasadama 110/10 kV alajaama hoone ehitustööd
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 5
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 5
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 5
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 4134232.83 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
743551
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0000
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Eventus Ehitus OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
11179025
Postiaadress: Pärnu mnt 141
Postiindeks: 11314
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: info@eventusehitus.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Keskmise suurusega ettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 163-584286 (2026-08-24)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕