A16 rühma ravimid

Sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum

Käesoleva hanke eesmärk on sõlmida raamleping A16 rühma ravimite ostmiseks Lisas 1 toodud kirjelduste alusel. Hange on jaotatud 3-ks osaks. Pakkumuse võib esitada kas ühele või mitmele osale. Lisas 1 märgitud eeldatavad kogused põhinevad hankija varasemal kogemusel ja ei ole raamlepingu täitmisel siduvad. Hankija tellib tooteid vastavalt tervishoiuteenuse osutamisel tekkivale reaalsele vajadusele ja ei ole kohustatud eeldatavaid koguseid välja ostma. Hankijal on õigus Lisas 1 toodud ravimi kogust 30% võrra pakkumuse maksumuse ulatuses suurendada, mis on ühtlasi ka raamlepingu maksimaalseks maksumuseks. Raamlepingu projekt on toodud Lisas 2. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Tähtaeg

Pakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-07-08. Hange avaldati aadressil 2026-06-04.

Tarnijad

Lepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:

Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
Kuupäev Dokument
2026-06-04 Hanketeade
2026-08-24 Hankelepingu sõlmimise teade
Hanketeade (2026-06-04)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: A16 rühma ravimid
Viitenumber: 311702-0000
Lühikirjeldus:
Käesoleva hanke eesmärk on sõlmida raamleping A16 rühma ravimite ostmiseks Lisas 1 toodud kirjelduste alusel. Hange on jaotatud 3-ks osaks. Pakkumuse võib esitada kas ühele või mitmele osale. Lisas 1 märgitud eeldatavad kogused põhinevad hankija varasemal kogemusel ja ei ole raamlepingu täitmisel siduvad. Hankija tellib tooteid vastavalt tervishoiuteenuse osutamisel tekkivale reaalsele vajadusele ja ei ole kohustatud eeldatavaid koguseid välja ostma. Hankijal on õigus Lisas 1 toodud ravimi kogust 30% võrra pakkumuse maksumuse ulatuses suurendada, mis on ühtlasi ka raamlepingu maksimaalseks maksumuseks. Raamlepingu projekt on toodud Lisas 2. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Lepingu liik: Tarned
Tooted/teenused: Ravimid 📦
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 3
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 3

1️⃣
Sisemine tunnus: 311702-0001
Pealkiri: A16AB03 Alfaagalsidaas
Hanke kirjeldus:
Detailne tehniline kirjeldus on leitav Lisas 1 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tartu
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Lõuna-Eesti 🏙️
Kestus: 24 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0001

2️⃣
Sisemine tunnus: 311702-0002
Pealkiri: A16AB07 Alfaalglükosidaas
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0002

3️⃣
Sisemine tunnus: 311702-0003
Pealkiri: A16AX10 Eliglustaat
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0003

Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-07-08 09:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-07-08 10:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 2 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-07-08 10:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)

Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum
Riiklik registreerimisnumber: 90001478
Postiaadress: L. Puusepa tn 1a
Postiindeks: 50406
Postilinn: Tartu linn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Kati luhamägi
E-post: kliinikum@kliinikum.ee 📧
Telefon: +372 7317908 📞
URL: http://www.kliinikum.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.kliinikum.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Tervishoid
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10429564/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10429564/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav

Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber: 1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 108-391534 (2026-06-04)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-24)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 2735305.69 EUR 💰

Lepingu sõlmimine

1️⃣
Leping/partii sõlmitakse
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0001
Lepingu number: 6.9-6/1971
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-06 📅
Pealkiri: Raamleping2
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 1
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 1
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 1
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 342496.05 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 342496.05 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 737017
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0001
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Tamro eesti oü
Riiklik registreerimisnumber: 10173188
Postiaadress: Pärnu mnt 501
Postiindeks: 76401
Postilinn: Saue vald
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: riigihanked.tamro@tamro.com 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Keskmise suurusega ettevõtja

2️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0002
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 910 936 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 910 936 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0002

3️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0003
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 1481873.64 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 1481873.64 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 737231
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0003
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Magnum medical oü
Riiklik registreerimisnumber: 11332521
Postiaadress: Vae tn 16
E-post: info@magnum.ee 📧
Ettevõtja suurus: Suurettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 163-586857 (2026-08-24)