Mitmesugused ravimid juuni 2026

Aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla

Erinevate ravimite hankimine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Tähtaeg

Pakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-07-09. Hange avaldati aadressil 2026-06-09.

Tarnijad

Lepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:

Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
Kuupäev Dokument
2026-06-09 Hanketeade
2026-06-26 Hanketeade
2026-08-24 Hankelepingu sõlmimise teade
Hanketeade (2026-06-09)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Mitmesugused ravimid juuni 2026
Viitenumber: 311634-0000
Lühikirjeldus:
Erinevate ravimite hankimine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Lepingu liik: Tarned
Tooted/teenused: Ravimid 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 2 160 500 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 11
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 11

1️⃣
Sisemine tunnus: 311634-0001
Pealkiri: Prednisoloon
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 9 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Vastavalt RHAD Lisa 1 Tehniline kirjeldus-pakkumuse vorm / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Jõgeva, Kuressaare, Paide, Tallinn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus: 12 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0001

2️⃣
Sisemine tunnus: 311634-0002
Pealkiri: Immunoglobuliin Privigen
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 120 000 EUR 💰
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tallinn
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0002

3️⃣
Sisemine tunnus: 311634-0003
Pealkiri: Anti-D humaanimmunoglobuliin
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 33 500 EUR 💰
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Paide, Tallinn
Esitamiskoht: Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0003

4️⃣
Sisemine tunnus: 311634-0004
Pealkiri: Atesolizumab
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 200 000 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0004

5️⃣
Sisemine tunnus: 311634-0005
Pealkiri: Enfortumabvedotiin, infusioonilahuse kontsentraadi pulber, 20mg
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 150 000 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0005

6️⃣
Sisemine tunnus: 311634-0006
Pealkiri: Enfortumabvedotiin, infusioonilahuse kontsentraadi pulber, 30mg
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0006

7️⃣
Sisemine tunnus: 311634-0007
Pealkiri: Eribuliin
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 25 000 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0007

8️⃣
Sisemine tunnus: 311634-0008
Pealkiri: Triamtsinoloon atsetoniid
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 45 000 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0008

9️⃣
Sisemine tunnus: 311634-0009
Pealkiri: Silmadiagnostikas kasutatav steriilne silmageel Ocigel
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 4 000 EUR 💰
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Kuressaare, Tallinn
Esitamiskoht: Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Sisemine tunnus: 311634-0010
Pealkiri: Faritsimab
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 1 400 000 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Sisemine tunnus: 311634-0011
Pealkiri: Frukvintiniib
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 24 000 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0011

Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-07-09 09:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-07-09 10:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-07-09 10:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)

Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla
Riiklik registreerimisnumber: 10822068
Postiaadress: Ravi tn 18
Postiindeks: 10138
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Kaino voolmaa
E-post: info@itk.ee 📧
Telefon: +372 53475617 📞
URL: http://www.itk.ee 🌏
Rühmajuht
Ostja profiili aadress: http://www.itk.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Tervishoid
Teave ühishangete kohta
Leping hõlmab ühishanget
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10424604/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10424604/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav

Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber: 1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 110-398203 (2026-06-09)
Hanketeade (2026-06-26)
Objekt
Hanke ulatus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 2 160 500 EUR 💰
Teave partiide kohta
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 10
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 10
Kirjeldus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 9 000 EUR 💰
120 000 EUR 💰
33 500 EUR 💰
200 000 EUR 💰
150 000 EUR 💰
25 000 EUR 💰
45 000 EUR 💰
4 000 EUR 💰
Pealkiri: Faritsimab (HANKEOSA ON EEMALDATUD)
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 1 400 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Hankeosa on käesolevast hankemenetlusest eemaldatud / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 24 000 EUR 💰

Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number: PROCEDURE
Uus väärtus
Tekst:
Muudeti RHAD Lisa 1 Tehniline kirjeldus-pakkumuse vormi. Eemaldati Osa 10 hankemenetlusest.
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: bcb0cc8f-7e1a-4738-856f-96db6f4a6d5c-01
Allikas: OJS 2026/S 122-444074 (2026-06-26)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-24)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 607 000 EUR 💰

Lepingu sõlmimine

1️⃣
Leping/partii sõlmitakse
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0001
Lepingu number: 3.1_748-26
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-24 📅
Pealkiri: Raamleping osa 7,8
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 2
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 2
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 2
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 9 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 9 000 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 740651
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0001
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: osaühing KALVERTON
Riiklik registreerimisnumber: 10164808
Postiaadress: Rukki tn 44
Postiindeks: 50407
Postilinn: Tartu linn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: kalverton@kalverton.com 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Mikroettevõtja

2️⃣
Teave toetusega mitteseotud toodete kohta
Pakkumisi või osalemistaotlusi ei laekunud või kõik lükati tagasi
Põhjus, miks võitjat ei valitud: Kõik pakkumused, osalemistaotlused ja kavandid võeti või lükati tagasi
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0002
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 0

3️⃣
Teave toetusega mitteseotud toodete kohta
Põhjus, miks võitjat ei valitud: Ei saadud ühtegi pakkumust, osalemistaotlust ega kavandit
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0003

4️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0004
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 1
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 1
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 1
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 200 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 200 000 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 740960
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0004
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Roche Eesti Osaühing
Riiklik registreerimisnumber: 11124024
Postiaadress: Lõõtsa tn 2a
Postiindeks: 11415
Postilinn: Tallinn
E-post: tallinn.estonia@roche.com 📧
Ettevõtja suurus: Keskmise suurusega ettevõtja

5️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0005
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 3
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 3
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 150 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 150 000 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 742363
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0005
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Magnum medical oü
Riiklik registreerimisnumber: 11332521
Postiaadress: Vae tn 16
Postiindeks: 76401
Postilinn: Saue vald
E-post: info@magnum.ee 📧
Ettevõtja suurus: Suurettevõtja

6️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0006
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0006

7️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0007
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 25 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 25 000 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 740509
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0007
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Tamro eesti oü
Riiklik registreerimisnumber: 10173188
Postiaadress: Pärnu mnt 501
E-post: riigihanked.tamro@tamro.com 📧

8️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0008
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 45 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 45 000 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0008

9️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0009
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 4 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 4 000 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0011
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 24 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 24 000 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0011
Allikas: OJS 2026/S 163-586212 (2026-08-24)