Ravimite manustamise eriotstarbelised vahendid
Sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum
Hanke eesmärk on sõlmida raamleping ravimite manustamise eriotstarbeliste vahendite ostmiseks. Toodete kirjeldused on toodud Lisas 1. Hanke objekti kuulub samuti iga pakutava toote kasutamise koolituse läbiviimine hankija nõudmisel. Koolitus tuleb läbi viia eesti keeles ja selle toimumiskohaks on vastavalt sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum, L. Puusepa 8, Tartu või aktsiaselts „Põlva Haigla“ Uus 2, Põlva. Hange on jaotatud 4-ks osaks. Pakkumuse võib esitada kas ühele või mitmele osale. Raamlepingud sõlmitakse vastavalt Lisa 2 (1 hankija) või Lisa 3 (2 hankijat) tingimustel iga osa kohta eraldi tähtajaga 31.10.2028. Juhul, kui mitmes osas tunnistatakse edukaks sama pakkuja, sõlmitakse temaga üks raamleping, milles hõlmatakse kõik vastavad hanke osad. Kvalifitseerimistingimused on hanke alusdokumendis "Juhised pakkujale". / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegPakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-05-26. Hange avaldati aadressil 2026-04-22.
TarnijadLepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:
Kes? Mida?- • Meditsiinilised tarbekaubad › Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-22 | Hanketeade |
| 2026-05-22 | Hanketeade |
| 2026-09-03 | Hankelepingu sõlmimise teade |
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Ravimite manustamise eriotstarbelised vahendid
Viitenumber:
309668-0000
Lühikirjeldus:
Tooted/teenused: Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad 📦
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 4
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 4
1️⃣
Sisemine tunnus:
309668-0001
Pealkiri: Elastomeerne valuravipump ster!
Hanke kirjeldus:
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tartu ja Põlva
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Lõuna-Eesti 🏙️
Kestus
Alguskuupäev: 2026-07-01 📅
Lõppkuupäev: 2028-10-31 📅
Kirjeldus
Maksimaalne lepingu uuendamiste arv: 1
Muu informatsioon uuendamise kohta:
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0001
2️⃣
Sisemine tunnus:
309668-0002
Pealkiri: Haavakateeter ster!
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0002
3️⃣
Sisemine tunnus:
309668-0003
Pealkiri: Infusioonipumba süsteem ster!
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0003
4️⃣
Sisemine tunnus:
309668-0004
Pealkiri: Valguskindel ümbris pudelile
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0004
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-05-26 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-05-26 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-05-26 12:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum
Riiklik registreerimisnumber:
90001478
Postiaadress: L. Puusepa tn 1a
Postiindeks: 50406
Postilinn: Tartu linn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Sille-triin kree
E-post: kliinikum@kliinikum.ee 📧
Telefon: +372 53277901 📞
URL: http://www.kliinikum.ee 🌏
Rühmajuht ✅
Ostja profiili aadress: http://www.kliinikum.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Tervishoid
Teave ühishangete kohta
Leping hõlmab ühishanget ✅
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10233584/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10233584/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 079-280274 (2026-04-22)
Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-03 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-06-03 12:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-06-03 12:00:00.000 📅
Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number:
PROCEDURE
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: 3be5246f-9e06-49a0-b069-818895fd0dcc-01
Allikas: OJS 2026/S 099-357724 (2026-05-22)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 75 829 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
1️⃣
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0001
Lepingu number:
6.9-6/1981
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-25 📅
Pealkiri: Raamleping2
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 1
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 1
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 1
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 29 640 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 29 640 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
731811
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0001
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Osaühing Balti Intermed
Riiklik registreerimisnumber:
10170298
Postiaadress: Tartu mnt 84d
Postiindeks: 10112
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: finants@intermed.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Väikeettevõtja
2️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0002
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 2
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 2
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 2
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 20 774 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 20 774 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
732366
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0002
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Mediq Eesti OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
11946246
Postiaadress: Väljaotsa tn 2
Postiindeks: 76505
Postilinn: Saue vald
E-post: mediqeesti@mediq.com 📧
Ettevõtja suurus: Keskmise suurusega ettevõtja
3️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0003
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 25 415 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 25 415 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
733106
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0003
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Aktsiaselts meditsiinigrupp
Riiklik registreerimisnumber:
10195499
Postiaadress: Pärnu mnt 499-6
Postiindeks: 76401
E-post: sales@meditsiinigrupp.ee 📧
4️⃣
Teave toetusega mitteseotud toodete kohta
Pakkumisi või osalemistaotlusi ei laekunud või kõik lükati tagasi
Põhjus, miks võitjat ei valitud: Ei saadud ühtegi pakkumust, osalemistaotlust ega kavandit
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0004
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 0
Tellija
Nimi ja aadressid
Kontaktpunkt: Kati luhamägi
Telefon: +372 7317908 📞
Allikas: OJS 2026/S 171-612552 (2026-09-03)