Arhiivitoimikute korrastusteenuse tellimine Maksu- ja Tolliametile

Riigi Tugiteenuste Keskus

Hanke tulemusena korrastatakse ja antakse Rahvusarhiivi üle Maksu- ja Tolliameti Tallinna ning Harjumaa arhiiviväärtuslikud maksutoimikud. Töö tehakse lähtuvalt Rahvusarhiivi nõuetest. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Tähtaeg

Pakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-06-11. Hange avaldati aadressil 2026-05-11.

Tarnijad

Lepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:

Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
Kuupäev Dokument
2026-05-11 Hanketeade
2026-08-17 Hankelepingu sõlmimise teade
Hanketeade (2026-05-11)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Arhiivitoimikute korrastusteenuse tellimine Maksu- ja Tolliametile
Viitenumber: 309271-0000
Lühikirjeldus:
Hanke tulemusena korrastatakse ja antakse Rahvusarhiivi üle Maksu- ja Tolliameti Tallinna ning Harjumaa arhiiviväärtuslikud maksutoimikud. Töö tehakse lähtuvalt Rahvusarhiivi nõuetest. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Dokumenditalletusteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 140 000 EUR 💰
Kirjeldus
Sisemine tunnus: 309271-0000
Täiendav teave:
Hankija ei jaga riigihanget osadeks ja sõlmib arhiivitoimikute korrastusteenuse osutamiseks lepingu ühe pakkujaga. Teenus peab moodustama koostoimiva ühtse terviku ning lepingu täitmine ühe pakkuja poolt tagab hankija rahaliste vahendite otstarbeka ja säästliku kasutamise. Samuti võimaldab see rahaliste vahendite kokkuhoidu tugiteenuste arvelt.
Näita rohkem
Täiendavad tooted/teenused: Arhiveerimisteenused 📦
Strateegilise hanke eesmärk: Keskkonnamõju vähendamine
Sätestatud vastavustingimusena.
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Kliimamuutuste leevendamine
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tallinn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus: 36 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0000

Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-11 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-06-11 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 4 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-06-11 12:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)

Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Riigi Tugiteenuste Keskus
Riiklik registreerimisnumber: 70007340
Postiaadress: Lõkke tn 4
Postiindeks: 10122
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Kristel runtal
E-post: hanked@rtk.ee 📧
Telefon: +372 56979660 📞
URL: http://www.rtk.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.rtk.ee 🌏
Tellija tüüp
Ministeerium või mõni muu riiklik või födreaalne ametiasutus
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10198085/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10198085/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav

Täiendav teave
Täiendav teave
Hankija ei jaga riigihanget osadeks ja sõlmib arhiivitoimikute korrastusteenuse osutamiseks lepingu ühe pakkujaga. Teenus peab moodustama koostoimiva ühtse terviku ning lepingu täitmine ühe pakkuja poolt tagab hankija rahaliste vahendite otstarbeka ja säästliku kasutamise. Samuti võimaldab see rahaliste vahendite kokkuhoidu tugiteenuste arvelt.
Näita rohkem
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber: 1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 091-323477 (2026-05-11)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-17)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 140 000 EUR 💰

Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0000
Lepingu number: 2.6-4.2/00465
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-07-29 📅
Pealkiri: Töövõtuleping
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 1
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 1
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 1
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 140 000 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 732101
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0000
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Arhiivikorrastaja osaühing
Riiklik registreerimisnumber: 10059520
Postiaadress: Katusepapi tn 35
Postiindeks: 11412
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: arhiivikorrastaja@arhiivikorrastaja.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Mikroettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 158-570038 (2026-08-17)